Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyíthatnánk be a...

Hogyan bizonyíthatnánk be a családnak, hogy komoly a kapcsolatunk és megtaláltuk az igazit egymásban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a párom családja nem veszi komolyan a kapcsolatunkat a párommal, pedig 3 és fél éve együtt vagyunk. Igaz voltak problémák, de mindenhol vannak. Az egyik családtag pedig próbálja a páromba sulykolni, hogy nem én vagyok neki az igazi. Hogyan lehet ezt bebizonyítani, hogy igenis komolyan gondoljuk egymással, és örökre? Ha összeköltözünk azzal jobb lesz a helyzet? vagy csak simán majd idővel belátják, hogy összetartozunk?
2013. márc. 23. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha bizonygatjátok, azzal pont az ellenkező hatást éritek el. Egyszerűen ne foglalkozzatok velük.

Bár megértem, ha így gondolkoznak, 3.5 év alatt hogyhogy nem költöztetek össze? Így valóban nem tűnik túl komolynak a dolog egy kívülálló számára.

2013. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az idő majd igazol titeket:) ne foglalkozzatok azzal hogy valaki nem hisz bennetek. Egy kapcsolatot csak az a két ember tudja helyesen megítélni akik között zajlik!
2013. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

falusiak vagytok? vagy miért áskálódnak rajtatok mások?


szerintem ne foglalkozzatok a rosszakarókkal...

2013. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért nem költöztünk össze eddig mert én tanultam, és nem volt rá pénz, de most már van, úgyhogy most már tervbe van :) nem vagyunk falusiak, csak van egy két családtag akik ilyen gonoszak
2013. márc. 23. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont az én családom ilyen és annyira idegesítő tud lenni. Most már 4 éve vagyunk együtt, már kezdenek felhagyni ezzel a hülyeséggel. Apukám felesége hangoztatta ezt előszeretettel, hogy úgysem ő hozzá fogok férjhez menni. (Mert ő 30 felett találta meg a társát.)De nálunk az idő minket igazol. :) Ne törődj velük, amúgy sincs semmi közük hozzá.
2013. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sehogy, ezt csak az idő fogja bebizonyítani (még nektek is!)
2013. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is bizonyítani bármit? Ha jól megvagytok együtt, és szeretitek egymást, és ti tudjátok, hogy komolyan gondoljátok, az miért nem elég?
2013. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, az javít majd a helyzeten, ha együtt éltek, majd jegyben jártok és egybe keltek. Lassan ezek után majd elfogadják, hogy Ti már külön család vagytok. Amíg csak jártok ez nem is meglepő, hogy mindenki gondol valamit. De ezzel ne törődjetek, csak magatokkal!!


24n

2013. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak azért, mert idegesítő a megjegyzéseket hallgatni..
2013. márc. 23. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem vagy kíváncsi a megjegyzésekre, és ott hagyod, nem hallgatod végig, ennyi az egész.
2013. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!