Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha ellaposodik...

Mit lehet tenni ha ellaposodik egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sajnos elveszítettem a munkám. Sokat vagyok itthon, bár tanulok és munkát keresek napközben, de nem éppen izgalmas az élet azóta. Úgy érzem, én a helyzethez képest tűrhetően viselem, de a párom már kevésbé.

Alig beszélünk és ha közös programot csinálunk, akkor sem velem foglalkozik. Egyébként 3 éve vagyunk együtt.



2013. ápr. 2. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy megpróbálsz tenni a kapcsolatért vagy felszámolod a régit és újat keresel.


Én a helyedben a másodikat választanám, megfejelve azzal, hogy egyúttal egyhagyom az országot is egy időre és belevágok valami izgalmas, dologba. Melót keresnék, új barátokat, szóval totál új életet kezdenék.

2013. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már én is gondoltam arra, hogy kimenjek külföldre. De itt hagyni mindent nem olyan egyszerű. A családom nagyon hiányozna és a kapcsolatomat is szeretném helyrehozni.


A gond az, hogy úgy érzem a munkanélküliség mindent elpusztít és felülír. Hiába küzdök, egyet előre- kettőt hátra lépek...

2013. ápr. 2. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz időszak,viszont a párodnak melletted kellene állnia,és támogatnia,beszéljétek meg a dolgokat hogy hogy is álltok most egymással,miért viselkedik így veled stb.Ha nem foglalkozik veled lehet hogy tovább kellene lépned,viszont az hogy menj külföldre teljesen új életet kezdeni az nem olyan egyszerű.Gondold át alaposan :)
2013. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!