Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám és az én kapcsolatom?!

Édesanyám és az én kapcsolatom?!

Figyelt kérdés

mindenkitől akitől kérdeztem azt válaszolta nekem, hogy az anyukájával mindent megbeszélnek, fiú ügyek, sulis gondok stb.

én soha nem ültem le anyával és beszélgettem el vele ilyen dolgokról, ő sem mondta soha hogy üljünk le beszélgetni, én meg amúgy sem szerettem volna.

csak suli után megkérdezi, hogy mi volt ma kaptam-e jegyet, de más hasonló nem.

csak nálam van ez ?

amúgy 17 éves lány vagyok.

Most van egy fiú nagyon tetszik szeretnék vele találkozni.. randizni, de nem tudom hogyan mondjam el ezt anyának, főleg úgy hogy ilyen a kapcsolatunk, nagyon félek.



2013. ápr. 1. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ez a dolog engem is nagyon sokáig érintett,és nagyrészt még most is érint!Ne ess kétségbe,változhat ez még.. Amúgy írj,ha van kedved és akkor bővebben tudok mesélni a saját életemről is és hogy hogyan törhetsz utat magadnak.:D


17/L-igen,én is 1995-ös vagyok,akikkel mindig kics_sztek,mert akkor újítottak fel mindent,amikor mi onnan elmentünk..pld.ovi,általános iskola..másik középiskola,amibe voltunk.. na meg ilyenek.XD

2013. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az én anyám is leszarta, ohgy mi van velem... sőtt, neki az ivás meg a barátnői fontosabbak voltak. Apa öngyilkos lett miatta, most meg van egy pasija én meg a napokban fogok szülni. És kerek perec kijelentette, hogy nem érdeklem se én se a gyerekem. Azt bánom, mint a kutya, hogy annak idején nem mentem el a gyámhivatalba és nem szóltam.

Na de a te eseted biztos nem ilyen durva, minden esetre jobb, ha elmondod neki, hogy szükséged van arra, hogy beszéljetek, és rossz hallani, hogy m,ások mindent megbeszélnek az anyjukkal és irígyled őket ezért. Figyeld meg, hogyha betöltöd a 18 at és a saját lábadra állsz, akkor 'ne adj Isten a fejedhez vágja, hogy felnőtt vagy fiam, oldd meg a gondjaidat...

2013. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az lemaradt, hogy azóta már 22 vagyok :)
2013. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ nagyon aranyos vagy ! :)
2013. ápr. 1. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
valószínű csak nem akar tolakodó lenni, de az, hogy megkérdi, mi volt a suliban, azt jelzi, hogy szeretne beszélgetni, csak nem tud továbblépni. mesélj többet arról, melyik tárgyat szereted, melyik tanár jó fej, melyik nem az, milyen poén volt, stb. ha ezek érdeklik, továbbléphetsz, hogy van egy jó fej srác, szeretnél vele többet dumálni, de nem tudod, hogyan. amúgy lehet, hogy ő se tud ebben tanácsot adni :) az én anyámmal is mindig nehéz volt beszélgetni, mert mindig nevelni akart. a "csak úgy" beszélgetés nem ment neki, oda se figyelt. mindig csak "pakold el" ezt csináld azt csináld kupi van, vidd le a szemetet, stb. így nehéz... de azért próbáld az életed apró történéseibe beavatni.
2013. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!