Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek a helyemb...

Hogyan viselkednétek a helyemben a bátyátok barátnőjével?

Figyelt kérdés

A bátyámnak van egy barátnője 6 hónapja. Kedves nő, az egész család kedvelte - eddig. Most kiderült, hogy van egy 6 éves fia, akit fél éves kora óta az apai nagyszülők nevelnek. Ő azóta nem látta, nem tud róla.

A szüleim nagyon kiakadtak, összevesztek a testvéremmel, oda vagy egyedül megy vagy sehogy.


Számomra is felfoghatatlan, hogy miért nem törődik a gyerekével, de a bátyám szereti.


Ti mit tennétek? Megszakítanátok vele a kapcsolatot?


2013. ápr. 2. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
szerintem semmi közötök nincs a nő életéhez. Persze tök jó ja bírjátok, de nem nektek kell szeretni hanem a tesódnak. Ha ő így is őt választja akkor tiszteletben kell tartani a döntését.
2013. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szüleid nem is engedik hozzátok, akkor nem igazán kérdés, hogy hogy viselkedj vele. Nem is fogsz vele találkozni. Én mondjuk ha lenne rá lehetőségem, biztosan megkérdezném az akkori körülményeket, csak úgy nem ítélném el.
2013. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy viselkedsz ahogy akarsz.


De ha a bátyáddal jóban akarsz lenni,akkor nem szidod a barátnőjét,mert lehet a báytád se fog a környéketekre se menni.

2013. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Én lehet, hogy első körben megkérdezném, hogyan is történt az eset.

Vajon a bátyád tudott róla? Neki illett volna, hiszen egy párkapcsolat őszinteségen, és tiszteleten, bizalmon kell, hogy épüljön, nem igaz?

2013. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Morális, emberi és etikai szempontból nagyot esne a szememben, de nem ártanám bele magam, mert semmi közöm hozzá.


Nem az én barátnőm, ezért csendben maradnék.


Ha a bátyám kérdezné a véleményem, őszintén elmondanám, hogy hosszú távon-családalapítás céljából nem túl jó választás egy olyan nő, akinek már van egy gyereke, akit elhagyott, akivel nem törődik.


De döntsön ő, én meg támogatom benne, még akkor is ha nekem nem tetszik.

2013. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudhatjatok, hogy miért a nagyszülők nevelik azt a gyereket. Ne itelj, hogy ne ítéltess, en ezt vallom.
2013. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#2, miért ne találkozhatna vele? - legfeljebb nem a szülei házában. Én ebben a szituban biztosan testvérem pártjára állnék, és a szüleimről lenne meg a véleményem, akik itélkeznek egy olyan szituációban, amihez sem közük nincs, sem nem ismerik, és a saját gyerekük párkapcsolatát tebnnék tönkre ráadásul...
2013. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszolónak nagyon igaza van! Mi egy teljesen hasonló családi szituációba keveredtünk tavaly. Szintén a bátyámról és a barátnőjéről+ annak a gyerekéről volt szó.

Mi próbáltuk feldolgozni a tényeket, nem ítélkeztünk(nyilván nem normális szitu), mert nem nem tudhatjátok az előzményeket. A vége az lett, hogy kiderült más defektje is van a lánynak, így a bátyám elhagyta. De mi nem avatkoztunk bele és véleményt sem alkottunk a kapcsolatról és a lányról sem!

Hagyjátok őket, az idő majd rendezi köztük a helyzetet!

2013. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg a tényeket, és a részleteket, csak és kizárólag ezek alapján alkoss véleményt.

Hogyha pedig úgy érzed, szükséges elmondani a véleményedet, a bátyádnak, akkor tedd meg EGYSZER, egyetlen egyszer! Ez az ő kapcsolata, az ő döntése, az ő felelőssége ez az egész eset, neki kell döntenie.

2013. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Fiatalon szült, 16 évesen. Nem akarta, de a szülei nem engedték az abortuszt. Külföldre ment nyelvet tanulni, akkor bízta a gyereket a nagyszülőkre, aztán ott felejtette.


Nem a szüleimmel élek, saját családom van. Annyira érthetetlen ez nekem. Együtt karácsonyoztunk, hozta az ajándékot a gyerekemnek, beszél a terveiről - miközben van egy gyereke tőle 80 km-re, akivel nem fogalalkozik.

2013. ápr. 2. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!