Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan férfival,...

Összejönnétek olyan férfival, aki miattatok szakított a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 22:57
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
59%
nem...
2013. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ha korrektül lezárta a kapcsolatot, akkor miért ne? Ha olyan tökéletes lett volna az ő kapcsolatuk, akkor a másik nőnél érezte volna, hogy ő az igazi és vele maradt volna.
2013. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Pont egy ilyen férfihoz mentem hozzá :) Sőt, én is miatta szakítottam az akkori (elég rossz) kapcsolatommal... És milyen jól tettük! Ez azért szerintem ez nem akkora "vétek", hogy ne jöhetnénk össze.
2013. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Persze.

Miért ne jönnék össze?

Elhagyta a volt barátnőjét, akkor meg? Nem szeretőt csinál belőlem, hanem engem választott.

2013. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem értem. Ha már szakított miattad, akkor már összejöttetek nem? Vagy csak Én nem értem?
2013. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

Határozottan nem.


Ha már kiábrándult a párkapcsolatból, akkor csak "kényelemből" maradt benne, miért nem lépett ki előtte(m)? (ha nincs ló jó a szamár elv alapján? vagy éppen legyen mellette mindig valaki, és lényegtelen hogy ki? vagy legyen mindig egy luk amit használhat? ) Mi lesz akkor ha találkozik egy másik csajjal, akkor velem is így fog bánni?


Nem tennék tönkre semmilyen kapcsolatot... még a végén én kapnám meg 20 év múlva, hogy miattam lépett ki egy olyan kapcsolatból ami....bla bla bla....


Az ilyen pasi számomra töketlen :) (lehet lepontozni)


Bár annak örülök hogy vannak itt kivételek :) akiknek összejött...

2013. márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Talán azért nem lép ki valaki a kapcsolatából, mert nem érzett még soha igazi szerelmet, csak mikor a kérdezőt megismerte. Létezik ilyen is.


Ez pedig, hogy akkor majd más miatt engem hagy el...baromság. Ha ez az elv igaz lenne, mindenki a gyerekkori első szerelmével lenne együtt.

2013. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Igen,meg is tettem.11éve élek a férjemmel és nem bántam meg.
2013. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

Én is megtettem, 8 éve vagyunk együtt és van egy közös gyerekünk. Sosem bántam meg és nem érzem úgy, hogy ezt bármikor is fel fogom hánytorgatni a férjemnek, hiszen az előző kapcsolat már nélküle is haldoklott, ő csak felnyitotta a szemem, hogy lehetne máshogy is együtt lenni valakivel!

Azt én is oltári nagy hülyeségnek tartom, hogy ha valaki egyszer megteszi, akkor az már törvényszerűen meg fogja tenni legközelebb is. Akkor igen, ha még mindig nem a megfelelő emberrel került össze, de egyszer csak mindenki rájön, hogy egyik sem jobb a másiknál (legalább is mindegyiknek van valami gyíkja, csak kérdés, hogy melyiket tudjuk jobban elviselni :D .

2013. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Ha miattam szakított, akkor már nyilván ott tart a mi kapcsolatunk is, hogy történt valami.


Mert ugyebár olyan nincs, hogy van egy srác, akit még nem is ismerek, majd egy napon odalép hozzám, hogy "szia, miattad szakítottam a barátnőmmel, összejövünk?"

Szóval ez nyilván nem így megy.


Volt egy rossz kapcsolatom, aminek már csak napok, hetek voltak hátra és a páromnak szintúgy.

Pont aznap, mikor közelebb kerültünk egymáshoz és rájöttünk, hogy érzünk egymás iránt valamit, az exem szakított. Idő kérdése volt az egész.


Majd a párom is szakított a barátnőjével pár napra rá. Nem csak miattam, hiszen eleve rossz volt már a dolog, de azért én is közrejátszottam és végülis miattam kicsit felgyorsult a helyzet.(értsd, nem egy hónapih húzzák még, hanem gyorsan lezárja, hogy velem legyen, akivel boldogságra van kilátása)


Nem hinném, hogy ettől a pasi töketlen lenne, vagy úgy gondolkozna, ha ló nincs szamár is jó. Épp ellenkezőleg.

És azt se gondolom, hogy ez akkor szörnyű bűn.


Nem egymásnak tettük tönkre a kapcsolatot, befurakodva a másik életébe, hanem megmentettük egymást a vergődő kapcsolatinkból.

2013. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!