Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szakítja meg a...

Miért nem szakítja meg a vőlegényem az ex barátnőjével a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, múlt hónapban megkérte a kezem, én igent mondtam mert nagyon szeretem. De a volt barátnője egyszerűen nem képes leszállni rólunk. Írogat neki facebook-on, ilyeneket, hogy nagyon hiányzol már olyan jól elbeszélgettünk a múltkor.... persze ezt a vőlegényem tagadja hogy beszélt volna vele. Aztán mondtam neki hogy hívja fel akkor és mondja el neki ( mégis csak más mint leírni) .. és mondta neki a csaj hogy ne hazudj már tegnap is beszéltünk, a vőlegényem meg neki is mondja hogy nem beszéltünk....... én ezt nem értem. nem tudom kinek higyjek, állítólag nagyon hazudós kis rib*nc a csaj, de ki tudja lehet hogy most igazat mond ?
2013. febr. 17. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nekem azért bele ültetné a bogarat a fülembe. Próbálkozz olyannal, hogy lenyomozod a telefonját, smseket, hívásokat..ha bemész a szolgáltatóhoz kérhetsz ilyet. Na meg a facebookját.. Vagy tiltasd le vele a nőt, új teló szám.. Lehet van igazság alapja.
2013. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már letiltotta face-ről, új száma van úgyhogy azt sem tudja, de mindig talál más megoldást, akkor ír a hugáéról... és nekem is irogat hogy én értsem már meg hogy a vőlegényemnek ő kell.... ami nem is érdekelne... mert tudom hogy mindennél jobban szeret a vőlegényem, csak ez a lány olyan bomba csaj hogy minden pasi megfordul utána...és felmerül bennem a kérdés hogy akkor pont az én párom ne...?...mondjuk erre ő azt mondja hogy ő megundorodott tőle, de gondolom ezt csak nekem mondja....
2013. febr. 17. 08:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én erre azt szoktam mondani, hogy ha valaki nem akar valamit akkor tesz ellene, ha mégsem meg talál kifogást.. Hány évesek vagytok?
2013. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazából tesz ellene... de ez a csaj annyira értetlen.. olyan mint egy pióca. már mindent kipróbáltunk és nem száll le rólunk.. anyósomnak irogat facen meg ilyenek.. ő is elküldte de akkor sem érti meg... én 19 Vőlegényem 23
2013. febr. 17. 08:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazábol így akkor nem tudtok mit csinálni. Legfeljebb mond a párodnak hogy fel fogod jelenteni a csajt zaklatásért. Meglátod, hogy reagál. Hátha ő a ludas
2013. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pendulum92 ***** válasza:
Kérdésedben az áll, hogy miért nem szakítja meg az exszel a kapcsolatot, aztán azt írod, hogy már próbálta(új fb, új szám, stb) Az a nő próbálja visszacsábítani a vőlegényed. A vőlegényed sem tiszta, mert miért hazudik, hogy beszélt vele? A másik lehetőség, hogy a csaj talál ki mindent, csak azért, hogy titeket összeugrasson.
2013. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pendulum92 ***** válasza:
Gondolom az ex az a nagy egójú énvagyokalegjobbnő nekemnemtudférfinemetmondani mentalitású. Valahogy meg kell szégyeníteni, lehúzni az egóját, akkor abba fogja hagyni.
2013. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ezt a fajta exnőt én is ismerem.

Még suliba jártunk a férjemmel, amikor az excsaja rájött, hogy az a srác, akit a férjem mellett beújított, mégsem olyan jó, és vissza akart somfordálni.

Egy jó darabig nem érdekeltek az smsei, üzenetei.

Aztán nekiállt pletykálni.

Itt rájöttem, hogy csak egyetlen fegyver válhat be: nyíltszíni megalázás.

Bementem az osztálytermébe, és jó hangosan, de nyugodtan előadtam neki, hogy mennyire szánalmas, amit csinál.

Erre neked ott a facebook. Egyszép kiírás arról, hogy ne fusson olyan szekér után, ami nem veszi fel.

2013. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 QueenRavenna ***** válasza:
Veresd össze a exét, abból csak tanulni fog.
2013. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!