Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívtak, de most mondjam le...

Meghívtak, de most mondjam le mert nincs pénzem és válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Első találkozás lenne a párom szüleivel. Szülinapi ebéd lesz. Nem szeretném ha rossz benyomásuk lenne rólam, márpedig attól tartok az lesz ha elmegyek most.


Az első gondom, az hogy nincs pénzem ajándékra. Max egy csokit tudnék vinni ami ugye igencsak béna, én magam sem örülnék ha ilyennel állítana be valaki.


A másik gondom, hogy ők vegetáriánusok és ilyen ebéd lesz, zöldségek minden mennyiségben, saláták, a hideg kiráz, utálom a zöldségeket, sosem enném meg. Gondolom ez sem lenne túl szimpi nekik, ott ülnék az asztalnál és turkálnék a kajában.


Vélemények? Inkább ne is menjek el, igaz?


2013. ápr. 3. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen hülyeségek miatt kihagynád ezt a találkozást?
2013. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nézd... A szülinap egy dolog, de ha most vegák, akkor nyilván fél év múlva is azok lesznek. Nem kerülheted el mindig a közös találkákat, akkor pedig nem mindegy, hogy most ismerkedsz meg az ő étrendjükkel, vagy majd néhány hét múlva?
2013. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Általában mit eszel?
2013. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Dehogynem, szerintem irtó gáz lenne ezek miatt nem elmenni . Csoki helyett kaparj még össze pár száz forintot és vigyél egy csokor virágot ,de a csoki sem lesz gáz hidd el. És embereld meg magad és told be azt a salátát , nem fogsz belehalni.
2013. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Te fiú vagy, vagy a lány? (valamiért azt érzem, fiú vagy).


Szerintem menj el. Csoki helyett egy üveg fehérbor is megteszi (az illik a zöldségekhez), vagy egy csokor virág, és kész.


Ha te nem vagy vega, akkor a párod ezt nyilván mondta otthon, és ha udvarias a ház népe, akkor neked külön készítenek valami húsosat is. Ez nem ciki, ha valaki nem szereti a zöldségeket.. de egy kóstolást megér, mert a vegetáriánusok általában nagyon finoman készítik el a kajáikat. Még az is lehet, hogy megszeretnéd (na jó, ha máshogy nem, köretnek) :D

2013. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

te most tényleg ezen finnyázol?


Én pl. 350 Ft-ért Heidi 70%-os étcsokit adnék simán. Nagyon különleges és finom és nem drága.


És az, hogy turkálsz az ételben... akinek nincs pénze az örül bárminek ha kap enni, én már csak tudom.

Annyira nem lehetsz szegény, ha húsra telik :P

2013. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, lány vagyok.

Egy tábla Milka csoki van itthon, azt tudnám elvinni, külön nem tudok venni semmit már. Hát ez elég gáz ajándék lesz mindenképp.

Az biztos hogy külön nem főznek nekem, mert semmit nem tudnak rólam.

Azt hiszem nem megyek el, talán jobb ha nem ismernek... még normális ruhám sincs amiben odamehetnék. Valahogy semmi nem jó most, félek is, tudom rosszul sülne el az egész. Mindegy. Azért köszi a válaszokat.

2013. ápr. 3. 00:45
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
és akkor mi lesz? Sosem fogod őket megismerni?
2013. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Betegség/temetés/utazás? De amúgy előbb-utóbb úgy is el kell menned.
2013. ápr. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
A barátod se mondta el h te nem vagy vega? Neki mobdtad h csak egy csokit tudnál vinni? mit mondott?
2013. ápr. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!