Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így kell lennie...

Szerintetek így kell lennie hogy aki terhes arra is rákényszerítik az alkoholt?

Figyelt kérdés

Van egy rokon aki nagyon iszákos és csúnyán beszél olyankor megba*zná az anja seggét is így mondja, és kényszerít mindenkit hogy mindenki igyon vele.

Találkoztatok már olyan emberrel akinek hiába mondod hogy nem iszol mert terhes vagy, azt nem érti és csak egy megoldás van menekülni a házából is?

Mit csináljak ha ez az ember olyan fő személy aki minden nagy eseményen jelen van?



2013. ápr. 3. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tudom elkerülni, akkor csak úgy teszek, mintha innék, és kiöntöm valahova az italt.
2013. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Így a lagzin is jelen lesz , mert anyós rokona. Kihagyhatatlan személy. És nem hiszem hogy jót tesz a szesz nekem mert egy felestől már zsibbad a lábam és melegség önti el a pocakom.
2013. ápr. 3. 08:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszom es kész. Ha terhes vagy, akkor remélhetőleg felnőtt is, állj a sarkára. Pont lexarnam, hogy más mit akar.
2013. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Igyál egy minimális bort. Az nem árt a babának, sőt, ajánlják is. Így nem kell hallgatnod az ismerős hülyeségeit, de a babának sem ártasz.


De ne haragudj, én annyira nem értem azokat akik nem tudnak nemet mondani... Ilyen nincs, hogy de már csak azért is iszol... Nem és kész

2013. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

szia!

hát ha szeszt nem is,de egy pohár bor jót tesz :)

a tapasztaltabb orvosok ( öregek) úgy tartják hogy ha terhes az ember,igyon 1 pohárka bort.. nem árt meg sem a babának sem neked,vérpezsdítő,stb.. de ne a tablettásat.

meg kell mondani hogy jó,1 pohár bor,és több nem..

ha szeszt akar adni,akkor pedig kiöntöd valahova oszt jóccakát.. boldog baba várást :D

2013. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kényszert? Lefog, és leönti a torkodon?

Nekem is nehezen értette meg anyósom, hogy nem iszom terhesen, mert mit fognak szólni az emberek, meg majd meg fog sértődni a nagynénje, hogy nem koccintok vele a születésnapja alkalmából, de kényszeríteni nem tudott. Koccintottam narancslével.

2013. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor terhes lettem,az alkoholszagtól is hányingerem volt,még akkor is,amikor már semmi mástól.

Engem is kínálgattak,de megmondtam,hogy köszi,nem,majd arrébbmentem.

Volt egy erőszakosabb kinálgató,neki megmondtam,hogy ha nem fejezi be,eléri hogy őt hányom le,vigye a közelemből.

2013. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt a kényszerít dolgot... Meg akar verni, vagy mi? Maradj a párod mellett, akkor talán nem zaklat. De én szólnék a helyedben valami szimpatikus férfi rokonnak, hogy állítsa le, ha túl szemtelen.
2013. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem akarok inni, akkor nem iszok, és kész. Olyan nincs, hogy kényszerít.
2013. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok terhes, de nem is iszok egyáltalán. Undorodom az alkoholtól. Céges bulin, mikor bográcsoztunk, nem értették meg a munkatársaim, hogy én nem iszok. Fogtam egy dobozos sört és azzal koccintottam, de nem ittam belőle. Amikor hozták a feleseket, hogy igyak, minden szívfájdalom nélkül kiborogattam a legdrágábbakat is. Inkább elvettem amivel kínáltak, csak ne erőszakoskodjanak.

26N

2013. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!