Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kevesebb mint 6 hét van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb mint 6 hét van az esküvőig, és mindenki rám hárítja a feladatok! Nagyon sok minden hiányzik még, de én nem győzőm egyedül főleg hogy 23 hetes terhes vagyok! Ki hogy oldotta meg az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor úgy illik, hogy mindenkinek megvan a maga kis feladata, nem egy emberre hárít mindenki mindent. Bátyámék esküvőjén legalább is így csináltuk.

Ülj le beszélni a családdal, és mond el, hogy egyedül nem bírsz el mindent.


23L

2011. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába mondom, senkit nem érdekel! mindenki azzal jön hogy van elég időm, ráérek, csináljam én! De mivel az első esküvőm, azt se tudom mi hogy merre!
2011. ápr. 26. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jovendobelid ferjed mit mond? O is annyira nemtorodom?

Ha igen, talan nem kene ferjhez menni...

2011. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg van már a szertartás, és a vacsora időpontja, és a helyszíne? Meg vannak az esküvői tanuid? És az esküvői ruhád? Felfogadtad a zenekart, és a fotóst? Esküvő előtt 3 hónappal meg kell rendelni a virágokat, és a vacsorát. Meg kell rendelni az esküvői tortát.Neked már csak azzal kellene törődnöd, hogy az esküvői meghívók ki legyenek küldve.
2011. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Írj egy cetlit az elvégzendő feladatokkal! Lehet, hogy egy cetli nem is elég. Írd mellé a dátumokat, az időigényt: pl.csokor megrendelése, elhozatala / meghívók megfogalmazása - megrendelése - elhozatala - szétküldése....S mellé, hogy ki vállalja, ki lesz felelőse. Lehet, hogy ők sem látják tisztán, mennyi mindennel jár egy ilyen.

Neked pedig pihenésre volna szükséged. Ezt kívánná a baba.

Azért 6 hét múlva már 30. hétben leszel! Nem volna érdemes elhalasztani a lakodalmat?A házasságkötés megtörténhet, de a dínom-dánom lehet később is. Ezt egy kismamának nem róhatja fel senki.

2011. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát hat hét alatt megszervezni egy esküvőt szinte lehetetlen.

Mond meg nekik hogy vagy segítenek, vagy nem lesz esküvő itt nemhogy hat hét múlva, de fél év múlva se.

2011. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De tényleg, mi van meg már?Mi hiányzik?

Egyébként a mi esküvőnket kb. ennyivel az időpont előtt kezdtük el szervezni,és tökéletes lett:D (legalábbis mki aki ott volt elismerően nyilatkozott róla...)

Ha megvan az időpont, az étterem, a zenészek és a meghívók,onnan kezdve már minden elintézhető egy nap alatt....

2011. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Meghívók megvannak! Helyszín időpont meg van! Ruhám is lassan készül, de semmi más nincs meg!


Én nem is akartam ezt a nagy felhajtást, párom anyja ragaszkodott hozzá. Én csak egy szertartás akartam a családdal és ennyi! Bulihoz nagyon nem ragaszkodtam!


Páromat lekötik más dolgok, amik most baromira nem fontosak, így most rá is nagyon haragszom!


Nem elég hogy a hormonok tombolnak benne, de mindenki tesz rá hogy mi lesz!


Nekem is megfordult a fejembe hogy lefújom az egészet és majd a baba után megtartjuk! De akkor én lennék az utolsó paraszt a családja számára!

2011. ápr. 26. 11:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a www.eskuvo.hu oldalon, az esküvői határidő naplót.
2011. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor mostmár annyi van,hogy keresel dj-t vagy zenészeket,neten szerintem találsz milliót és telefonálgatsz,hogy ki mennyiért vállalja és rá ér-e. Igazából az első,hogy ráér-e,ha igen,akkor onnan van miről beszélni,ha nem,akkor megköszönöd és lerakod a telefont.Ezt mondjuk ma vagy még a héten,ugyanis a zenészek szerintem elég fontosak,és nekik is van időbeosztásuk.Ha ők megvannak,akkor mondjuk elmész egy-két cukrászdába a vőlegényeddel/barátnőddel(kellemeset a hasznossal:D), és kéritek az esküvői torta ajánlatukat,onnan választotok, szintén kb. egy órás művelet. Csokor, mi az esküvő hetében rendeltük meg,de azt mondta a virágos,h ezt kb. 2-3 héttel előtte kell(ismerős volt a virágos)Ők készítették a dekort(igazából egy nagyobb virágdísz,és minden asztalon 1-1 szál kála) is,amit ki is vittek a helyszínre.

Én ugyan csak az első 12 hétben jártam(hányós időszakom volt igencsak) akkoriban,de így is meg tudtuk csinálni.

Ja,én írtam,h 6 héttel az esküvő előtt találtuk ki,h összeházasodunk.

2011. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!