Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ütés lehet mérvadó egy jó...

Egy ütés lehet mérvadó egy jó házasságban?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap történt, ami eddig még soha. Férjem egész nap rossz passzban volt. Hazafelé utaztunk a buszon, és amikor megkértem, hogy segítsen levinni a kisfiunkat és a 4 nehéz szatyrot, amikor szó nélkül megütött, úgy hogy a számból még egy óra után is folyt a vér és nagyon feldagadt. Előtte sosem fordult elő még hasonló sem, példa férj és példa apa volt eddig. Sosem láttam agresszívnek. Mire véljem, és hogy reagáljak erre? Sosem ütött még meg. Próbáltam vele beszélni ma erről, de elutasító. Mit csináljak??
2013. ápr. 3. 20:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ott a buszon ütött meg?


Hát tudod, egyzser ütne meg, én nem azt kérdezgetném, hogy mit csináljak, hanem mehetne vissza az anyjáékhoz, náluk keménykedjen.

2013. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle előzmény és civakodás nélkül "csak úgy" megütött mert hogy "egész nap rossz passzban volt" ráadásul nem is akar róla beszélni? Bocsánatot kért egyáltalán?

Szerintem ez nem normális dolog, rendben van hogy esetleg feszült, de ha minden ember a társán vagy közeli hozzátartozóján vezetné le ütlegeléssel a feszültséget, akkor bizony kék-zöld foltokkal mászkálnánk non-stop.

2013. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális viselkedés és igen, lehet mérvadó, történetesen az első lépés a válás felé (nálam legalábbis)
2013. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen a buszon, sok ember előtt. 8 éve vagyunk házasok, soha sem fordult elő hasonló. Ezért nem tudom mire vélni.Ez hétfőn este volt. Azóta kedves velem, de amikor szóba hozom a témát elutasító.
2013. ápr. 3. 20:45
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Valakiről csak hosszú évek után tudni meg, hogy milyen ember is valójában. Ezzel nem azt mondom, hogy a férjed rossz ember, mert nem ismerem, csak mondom, hogy ez nem egészen normális dolog!
2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszült, akkor a főnökét is megüti vagy ezt csak neked tartogatja?
2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

Talán szerencsésebb lenne várni picit,amíg lecseng ez az eset.Ha korábban ilyet nem tapasztaltál,akkor eléggé ki lehet valamiért borulva.

Én kivárnám a megfelelő pillanatot egy komoly beszélgetésre.Mindenki követ el hibákat.

2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És a buszon lévő emberek hogyan reagáltak? A férjed közvetlen az ütés után mit csinált?
2013. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem kért bocsánatot,sőt ha szóba hozom nem is akar róla beszélni. Még képeket is csináltam a számról neki akkor, megnézte, de nem szólt egy szót sem.
2013. ápr. 3. 20:47
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
És olyat sem említett esetleg hogy történt valami nagy stressz, sokkhatás az életében vagy a munkahelyen ami miatt ennyire elveszítette a fejét? Nincs adósságotok?
2013. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!