Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nyitott házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott házasságban szerintetek el lehet várni a férjtől, hogy míg a felesége terhes/babázik addig ő se szexeljen mással?

Figyelt kérdés
Ha van köztünk egy megállapodás, hogy nyitott kapcsolatban/házasságban élünk, akkor most kérhetek tőle ilyet? Vagy ez nagyon "hisztis"? Eddig nekem is jó volt így, de most hogy egy darabig (terhesség alatt, majd kisbabával) csak vele leszek, nem akarom, hogy ő mással is legyen. Ez elvárható? Vagy önzőnek fog nézni, hogy pont most jövök elő ezzel?

2013. márc. 19. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/204 anonim ***** válasza:
89%

Akkor kár volt nyitott kapcsolatot/házasságot csinálni belőle... Ha ezt kéred tőle, akkor már nem nyitott a kapcsolat, vagyis felrúgod az eredeti megállapodást!

Érdekes lehet ilyen házasságba gyereket vállalni...

Apa is fűvel-fával, anya is fűvel- fával.

2013. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/204 A kérdező kommentje:

Utána élhetnénk tovább úgy, csak míg nekem nincs más, addig nem szeretném, ha neki lenne.


A gyereknek meg semmi köze nem lesz a szexuális életünkhöz, úgyhogy hülyeség a felvetésed. Nagyon jó helyre fog érkezni a pici:)

2013. márc. 19. 09:59
 3/204 A kérdező kommentje:
Egyébként nem fűvel-fával.. EZ olyan negatív jelzőnek tűnik, mintha mindegy lenne kivel, igénytelenekkel, csúnyákkal stb. Egyáltalán nem az egyikünknek sem.
2013. márc. 19. 10:00
 4/204 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem várhatod el. Belementél egy nyitott házasságba, aminek nem az a lényege, hogy ha nekem nem jó, neki se legyen.

A gyerek szempontjából viszont jobb lenne mégis átbeszélni a dolgokat, hogy normális példát lásson a szüleitől, de ez persze a ti dolgotok.

2013. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/204 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem várhatod el tőle.Ha nem lennél terhes úgyanugy nyitott kapcsolatod lenne.Az egy más dolog hogy te most nem akarsz mással együtt lenni,ez a te döntésed.nála nem változott semmi gondolom.
2013. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/204 anonim ***** válasza:
76%
Nézd Kérdező, a párom nem várhatná el tőlem - nekem viszont alap lenne, hogy amíg a másiknak objektív okból nincs lehetősége, addig én se. A dolgot szolidaritásnak hívják, ami szerintem minden erkölcs alapja. De elvárni nem várhatná el.
2013. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/204 anonim ***** válasza:
77%

"A gyereknek meg semmi köze nem lesz a szexuális életünkhöz, úgyhogy hülyeség a felvetésed."


Nyilván semmi köze nem lesz hozzá...Véletlenül nem ti lesztek az elsődleges példái az életben, mint férfi és nő? :)

2013. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/204 A kérdező kommentje:

Még egyszer: a gyerek normális példát fog maga előtt látni. Gondolom senki nem a gyereke előtt él nemi életet! Egyébként pedig jó a házasságunk.


Tudom, hogy kicsit önzőség.. Talán a hormonok:) Ezt meg lehet érteni nem, ha szeret? :)

2013. márc. 19. 10:05
 9/204 anonim ***** válasza:
73%
ERezz egyutt a paroddal, eddig orommel nezted, fogadtad, most maradhat igy, hiszen semmi nem valtozott, ne legy irigy es feltekeny, de onzo sem!
2013. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/204 A kérdező kommentje:
És ki mondta, hogy nem fog jó példát látni? 10 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást, nem veszekszünk (max néha vitatkozik) remélhetőleg mindig ilyen lesz a kapcsolatunk. Szóval ezt fogja látni! Ahogy a te gyereked is lát (ha van) gyengéd érintéseket, csókokat, de gondolom a hálószobába nem viszitek be magatokkal! Szerinted mi kára lesz ebből? elárulom : Semmi.
2013. márc. 19. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!