Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, ha saját szobát...

Tényleg gáz, ha saját szobát akarok házasságban?

Figyelt kérdés
A férjemnek bántó, hogy külön szobát akarok, de én igénylem. Így tudok tévézni, olvasni ő már korán 9kor alszik. És én nem akarok így élni! Viszont nem érti, miért akarok elvonulni. Csak én vagyok ezzel így?
2013. ápr. 1. 12:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagyon értem, attól hogy ő alszik te még olvashatsz és tévézhetsz, csak halkan tedd. A külön szoba már nagyon nem jót jelent szerintem.
2013. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
52%
Nálam az gáz lenne, hiszen van akinek fontos, hogy este a párja,férje mellett aludjon el.
2013. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
52%

Gáz!

A nappaliban is tudnál tv-zni,olvasni ha a férjed már lefeküdt aludni! Minek ehhez külön szoba??

2013. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nincs nappali. Két szobás a ház, az egyikben a gyerek van. Ennyi eszem nekem is lenne... :)
2013. ápr. 1. 12:28
 5/46 anonim ***** válasza:
63%
Akkor a konyhában, fürdőben, wc-ben...ágyban a férjed mellett :)
2013. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
33%
miért mentél olyan férfihez akit lassan már nem birsz elviselni?
2013. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
De el bírom viselni. Csak őt zavarom a tévével. Attól még szeretem, nem kell ezt kiforgatni. Csak érdekelne , hogy kinek mi a véleménye erről a megoldásról. Régen is külön hálóban volt a férj és feleség mégis jól megvoltak.
2013. ápr. 1. 12:32
 8/46 A kérdező kommentje:
Igazából azért érdekel, mert most ölnénk bele csomó pénzt, hogy nekem meglegyen a szobám. Szóval az átalakítás előtt vagyunk és bűntudatom van emiatt.
2013. ápr. 1. 12:34
 9/46 anonim ***** válasza:
69%

Igazából azt nem értem, hogy ha egy két szobásban laktok, akkor hogyan akarsz külön szobát? A gyereket teszed be a nappaliba a férjed mellé, hogy te nyugodtan tévézhess?


Egyébként meg lehet venni nagyon jó kis fejhallgatókat, akár vezeték nélkülitis, így mindjárt nem zavarod a férjedet, ha tévézel este.

2013. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%

Én értem a kérdezőt. A baj az, hogy más az igényetek. Ez kiütközne akkor is, ha teljesen más műszakba dolgoznátok. Ettől nem lesz rossz a házasság. Egyszerűen csak te nem akarsz még 9kor aludni.

Először azt kellene tisztázni, hogy őt zavarja-e a Tv, vagy a kislámpa fénye, amikor alszik. Mindkettőtöknek alkalmazkodni kell a másikhoz.

Az lenne a legjobb ebben az esetben, ha a másik helyiségbe Tv-zel, vagy olvasol, s utána lefekszel mellé aludni.

2013. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!