Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két Oroszlán együtt?!

Két Oroszlán együtt?!

Figyelt kérdés
Akinek Oroszlán a csillagjegye és már volt Oroszlán párja írja meg lécci hogy milyen volt a kapcsijuk.Sok volt e a vita!?Meddig voltak együtt?A férfi Oroszlánra mi volt a jellemzö!?Romantikus kedves volt?Vagy önző,egoista?!
2009. szept. 20. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Felfalják egymást.
2009. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukám és apukám is oroszlán, összeházasodtak, és született két gyerekük :P
2009. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehető legrosszab variáció:D nekünk is így van, sokat veszekszünk, szinte minden kis apró dolgon, ha a másiknak van igaza nehezen ismerjük be, érveinkből nem engedünk, de vannak jó dolgok is,amikor nem veszekszünk akkor nagyon jól megvagyunk és tökéletesen müködik minden, de vmi mindig elrontja...:D és kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt, a férfi oroszlánra nem tudok semmi se mondani mert én vagyok a pasi magamat meg inkább nem jellemzem...:D
2009. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nyilas nő és Oroszlán férfi kiválóan megvannak együtt. Mi vagyunk.
2009. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En oroszlan no vagyok, oroszlan pasim ugyan nem volt, de rengeteg oroszlan baratom van, sot csaladtag is, nagyon jo a kapcsolatom veluk. szerintem kiegyensulyozott oroszlanok megertik egymast, pontosan tudjuk hogy kell levenni a labarol a masikat, mindenki tudja magarol, hogy o a kiraly, nincs szukseg bizonygatni. :)))
2009. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:D köszi a válaszokat

nyilas-oroszlán uhh hát további sok boldogságot:D

oroszlán pasi válaszolóm azt te is megtudod mondani romantikus kedveskedö alkat vagy e vagy egoista.nem?:D

2009. szept. 20. 22:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolóm én is szeretnék egyszer 2 gyereket a kiszemeltemtől!:D
2009. szept. 20. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:

az állatkertben több is van együtt, mint kettő.

de most komolyan, ne a horoszkópon, születési időponton múljon már két ember kapcsolata. emberek vagyunk, vagymi. :)

2009. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is oroszlán nő vagyok nekem is nagyon sok jó barátom van akik oroszlánok, az összessel nagyon jóba vagyok, régebben volt egy oroszlánpasim, nagyon jól kijöttünk. Annyira volt egoista mint én:D De néha romantikus is volt:)
2009. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. szept. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!