Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a házastársam....

Megcsalt a házastársam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy egy igeje boldogtalan mellettem. Mostanában folyton hajtok a melóhelyemen, itthon nem akartam rájuk borítani az idegemet, ezért elzárkóztam tőle és a gyerektől. Azt hittem, majd ha kijön belőlem a feszkó, megoldjuk.

Véletlenül tudtam meg, hogy egy több mint hónapja szeretőt tart. Nem tudom mi legyen.

Első lendületből válni akartam, de most már nagyon kavarognak bennem a dolgok.

Tudom hogy benne is.

Már ott tart, hogy választania kell köztem és a szeretője közt és ami a legrosszab, hogy szereti azt a másikat.


2013. ápr. 3. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha szereti akkor felejtsd el.Meg amúgy is.Aki egyszer félre b@szik az nem csak egyszer fog.
2013. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha szeretett volna eddig is, akkor nem tartott volna szeretőt. A gondokban is össze kell tartani a házastársaknak.
2013. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Ha valaki hűtlenné lenne hozzám, elválnék. Ez nem kérdés. Nem lenne gusztusom hozzá ezek után.
2013. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem biztos,hogy szereti.Sajna a nők leadják a jeleket,amit nem dekodolnak pontosan a férjek.A feleségek is jobban járnának,ha nyugodtan elmondanák egyszerűen fogalmazva,mi a bajuk,mit szeretnének.A megcsalás sokszor egy erős seggberúgás,hogy ébresztő és van visszaút.
2013. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is a megcsalás a legrosszabb, hanem az, hogy mást szeret.


Mindenetre most ne kezd el játszani a férjet aki visszahódítja a kedvesét, akit nem becsült meg. Azzal nem érsz célt, próbálj higgadt maradni és mondd meg neki, hogy ha szeretne kölözzön el.


Vajon a szeretőnek a gyerekkel is rózsaszín lesz-e minden?

2013. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Egy barátjával beszélte ki face-en. Eléggé részletesen.

Tudom, hogy hibáztam.

Az elmúlt fél évben eléggé elvonultam, épp csak a lányunkkal törődtem. Sokáig nem is láttam milyen böszme vagyok.

Persze, ha meglátom a srácot, lehet nekimegyek, márcsak becsületből...

Most délutános, én éjszakás lennék, de szabadnapot kértem.

Ráadásul itt írt ki kérdést a nejem...

2013. ápr. 3. 21:57
 7/19 A kérdező kommentje:

4. Az a baj hogy szólt, de nem vettem komolyan. Voltunk nyaralni, ő citált el, semmi kedvem nem volt, de meg se próbáltam a kedvébe járni.

Visszagondolva jó nagy marha voltam...

2013. ápr. 3. 22:04
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt te rontottad el...ha igazán érdekel még a házasságotok neked is kell helyrehozni újraépíteni.....

Mond el neki ugyan ezt amit nekünk....és majd az idő megoldja...

2013. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ha előadnám az "idő megoldja" szöveget, agyérgörcsöt kap. Mindig ezt mondom.
2013. ápr. 3. 22:40
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem egyszerű az eset.


Te elhanyagoltad a feleséged, és az unszolás ellenére sem akartál nyitni, mert hogy nagyon sokat dolgozol. Igen hibás vagy.


Feleséged vélhetően jó részt csak jeleket küldött, amik nekünk férfiaknak teljesen értelmezhetetlen, és tuti nem mondta ki mindig, hogy mi a problémája csak azt hogy baja van valamivel. Nem hogy tisztába tette, de még bűnbe is esett és titkon mástól reméli a boldogságot. Igen ő is hibás.


Mi a teendő? Leülni és megbeszélni, hogy ki mit akar. Ha ő válni akar, akkor hagyd hadd menjen, de általa áhított kánaán nem fog eljönni. Viszont ha valamennyire is ragaszkodik még hozzád, akkor hagyja ott a szeretőjét, és bocsássatok meg egymásnak és lépjetek tovább azzal hogy nem hánytorgatjátok fel egymásnak. Te pedig viselkedj úgy, amit hosszú távon is fent tudsz tartani. Gyakorlatilag add magadat, hiszen a feleséged abba szeretett bele.


Én ezt csinálnám, bár gép mögül könnyű beszélni.

2013. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!