Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a házastársam....

Megcsalt a házastársam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy egy igeje boldogtalan mellettem. Mostanában folyton hajtok a melóhelyemen, itthon nem akartam rájuk borítani az idegemet, ezért elzárkóztam tőle és a gyerektől. Azt hittem, majd ha kijön belőlem a feszkó, megoldjuk.

Véletlenül tudtam meg, hogy egy több mint hónapja szeretőt tart. Nem tudom mi legyen.

Első lendületből válni akartam, de most már nagyon kavarognak bennem a dolgok.

Tudom hogy benne is.

Már ott tart, hogy választania kell köztem és a szeretője közt és ami a legrosszab, hogy szereti azt a másikat.


2013. ápr. 3. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Osztom #10 véleményét. Teljesen igaza van.

Üljetek le és beszéljétek meg. Mindketten hibáztatok, nem is kicsit, mégis olyan a helyzet, amit még meg lehet oldani, ha ti is azt akarjátok.

2013. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak fellángolás a feleséged részéről az a másik. Vagy visszaigazolás, őt is lehet szeretni, hiszen Te elhanyagoltad. üljetek le, indulatok, egymás hibáztatása nélkül próbáljátok megbeszélni.

Mentsétek meg a házasságotokat, hiszem, hogy még menthető.

2013. ápr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
belinkelhetnéd a másik kérdést, mert megnézném a feleséged álláspontját is
2013. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Sajnos nem úgy sikerült a beszélgetés, ahogy terveztem...

Annyit mondott, hogy mire hazaér, már ne legyek itt.

Elborult az agyam és mondtam olyasmit, amit nagyon megbántam.

2013. ápr. 4. 13:46
 15/19 Bence_ ***** válasza:

Nejed álláspontja még nem olvastam el.

De fél éve zűr után félre lépet?

Elolvastam.

Megérthető amit tett.

Ott még a nejed azt írja, hogy veled szeretne boldogan élni.

Ha ezért elváltok akkor lököttek vagytok.

Szedjétek össze magatokat, mindkettőtöket rettentő sok sérelem ért. Felejtsétek el magatokat (itt te figyeltél magadra :"ezért elzárkóztam tőle és a gyerektől. Azt hittem, majd ha kijön belőlem a feszkó, megoldjuk" itt meg a párod: házasságunkért csakis én teszek, én kötöm a komromisszumokat felé) és kezdjetek el párként gondolkodni. Ha elkezdtek a kapcsolatra figyelni akkor működni is fog.

Hibáztatok, de ezeket az "élményeket" használjátok fel. Legyen tapasztalat és okuljatok belőle, hogy máskor ügyesebben oldjátok meg a problémákat.

Ja és ez az egész nem csak rólatok szól, hanem a lányotokról is.

2013. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom. Olvastam a feleséged kérdését, válaszokat.

Jobb lesz Neked nélküle. Akit szeretünk, szerettünk, azt nem alázzuk meg. Mert a múltunk része, gyerekünk apja.

Minden jót Neked!

2013. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

"Akit szeretünk, szerettünk, azt nem alázzuk meg."

Mennyire megalázó lehetett könyörögni a férjnek a kapcsolat javításáért? Mennyire legetett az az ominósus hétvége megalázó a nejnek, amit kapcsolatépítésre és közös élmények szerzésére szánt?

Mennyire lehet az megalázó, hogyha valamit szóvá tesz rárontanak? HOgy a saját otthonában azon kell gondolkoznia, mit is mondjon, nehogy a férje vitatkozni kezdjen?

Azt kell, hogy mondjam, tipikus a történet, de egyáltalán nem fekete-fehér, mert az élet sem az.

A ti döntésetek, hogy megoldjátok-e gondokat, vagy pedig hagyjátok élni egymást.

Ne menj el a lakásból, de különalvásra számíts!

De eléggé undorító, hogy csak akkor veszed észre, mennyire szar férj voltál, mikor a nejed már máshoz kezd ragaszkodni.

2013. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát így változik a helyzet!!

Én sem maradnék veled, tudom az ember azzal veszekszik a legtöbbet akit szeret de ez így már gáz.....senki sem lehet ilyen bunkó a másikkal....

2013. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na ? Elváltatok?
2020. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!