Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mennyi az esélye?

Ennek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy történt e már itt valakivel olyan, hogy feltett a családi kapcsolatok témában egy kérdést, amit részletesebben elmagyarázott, hogy érthető legyen a válaszadoknak, és fölismerte valaki, hogy rola,vagy az ő helyzetéről van szo??

2013. ápr. 4. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyi ennek az esélye,szerintem nem sok.De mondta neked,hogy ez róla szól???
2013. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak mondjuk tettem már fel kérdést én is ide ugy, hogy muszály volt körülirnom a dolgokat, hogy érthető és megválaszolhato legyen..persze nem neveztem meg senkit sem..
2013. ápr. 4. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valami speciális dologról van szó, szerintem fel lehet ismerni. PL. asszem tegnap volt egy kérdés egy hölgytől, akinek 2 hónapos a gyereke és ghánai a férje. Nos szerintem az ő ismeretségi köre simán tudja kiről lehet szó, mert azért kevés ghánai férj lehet az országban, olyan meg még kevesebb, akinek pont 2 hónapos gyereke van.
2013. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!