Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye ennek a...

Mennyi az esélye ennek a kapcsolatnak ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyetemi tanáromba, és én is tetszem neki, van 20 év korkülönbség, de félek mert ha én tetszem neki, akkor lehet másik diáklány is tetszik neki, vagy volt már neki, vagy lesz. Sok a szép fiatal és könnyüvérű lány az egyetemen.
2011. márc. 9. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom, hogy nem csak egy kalandnak néz?
2011. márc. 9. 19:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt te honnan tudod,hogy tetszel neki?

Jaaj,tudom,mosolyog rád,figyel téged,neked magyaráz,neked többet segít,jobb jegyet kapsz...hagyjuk már...hány lánnyal csinálhatja ugyanezt?......ő megteheti,egyetemen a tanárnak kb.mindent szabad,de te nagy árat fizethetsz egy "botlásért".

2011. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Reálisan gondolkodsz.

Te írtad, hogy 20 év korkülönbség van köztetek, és sok a könnyűvérű, csinos lány.

Gondolom, nem a gyerekei anyját látja benned.

2011. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj a diplomaosztóig. Ha addig kitart a rokonszenv, már lehet belőle kapcsolat.
2011. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egyetlen egyetemi tanárról sem hallottam, aki élete párját találta volna meg a tanítványai között, viszont nagyon sok olyat ismerek, aki sorra d*gja a lányokat a jobb jegyért, vagy csak mert megteheti.

Ha képes vagy racionálisan gondolkodni, hagyd a fenébe az egészet. Ne vegyél jegyet az idegszanatóriumba..

2011. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó ötlet a tanároddal kikezdeni. Neki az állásába is kerülhet.
2011. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyetemen neki már nem kerül az állásába.Éppen ezért ez csak neked veszélyes.
2011. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát csak gondolj bele, biztos izgi lehet a dolog de ha összejöttök és szakítotok akkor egy életre elintézheti hogy ne kapj diplomát. jól gondold meg.
2011. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nos előbb tudni kellene, hogy mit jelent az, hogy tetszel neki, tehát randiztatok már vagy csak te gondolod azt, mert nagyon nem mindegy. ahova én jártam egyetemre mindkét szakomon volt olyan, aki a tanárával jött össze: az egyik 60 éves professzornak például a felesége (már 15-20 éve az) a tanítványa volt és azóta is boldogan élnek, valamint az egyik csoporttársam elsőben jött össze a tanárával és már 6-7 éve együtt vannak. Mondjuk ezekben az esetekben a korkülönbség 10 év körül van és mindezek ellenére nekem nem kellene egyik egyetemi tanárom se, csak leírtam mik vannak:)
2011. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!