Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ennek mekkora...

Szerintetek ennek mekkora esélye van a Fairy Tail- ben?

Figyelt kérdés

Most, hogy abbahagyják elkezdtem előről nézni és feltűnt valami a Tenrou sziget arc- ban. Így eléggé szembeöltő volt, hogy nem hetek hanem pár órák teltek el. Tehát az elmélet:

Zeref talán Natsu apja. Hiszen honnan ismerhette volna Natsu-t? És miért pont az Ő erejében bízott, hogy legyőzheti? Ha jól emlékszem olyasmit is mondott Zeref, hogy rég láttalak, vagy hasonló. Majd mikor elmegyek csak Natsutól "búcsúzik el". De a fő ok amiből gondoltam, hogy Hades- nak azt mondta, hogy egy nap megváltozott mikor rájött mennyit is ér egy élet. Ez lehet Natsu születése. És mivel félt attól, hogy véletlen megöli Natsut ezért elhagyta és így kerülhetett Igneel- hez.

Nem tudom mennyi valószínűsége van ennek, de ezekből nekem ez jött le. Persze lehet, hogy semmi esély sincs rá.



2013. márc. 25. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne :) De ha magát az öröklődést nézem....zeef fiatal, és nem is hasonlít Natsura.....talán ott Acnologia,Igneel,sárkányok oldalán lehet gondolkodni, de ötletnek megállja a helyét....
2013. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zeref nem fiatal :D 400 éves aligha fiatal. De Natsu múltjáról sem tudunk szinte semmit. Még a korát sem.
2013. márc. 26. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért lehet reális, de ami még necces talán, hogy Gazille korát sem tudjuk.....ő is idős lehet......
2013. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az egész dolog a sárkányokról és sárkányölőkről elég homályos. Talán majd most a mangában kiderül pár dolog, hiszen elég nagy szerepet kaptak ebben az arcban pl. a Sárkánykirály ünnepéről is megtudtunk néhány dolgot, hogyan ritkultak meg a sárkányok és persze, hogy Acnologia egy sárkányölő aki sárkánnyá változott.
2013. márc. 26. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mondjuk ez így össze állt az igaz de azért egy kicsit sem hasonlítanak semmiben és szerintem az is meglehet, hogy régebben ismerték egy mást és ismerte natsu erejét mikor még natsu gyerk volt( akkor találkoztak) és szerintem ezért. mondjuk ez mindenki saját maga gondolata, de remélem minél hamarabb folytatják
2013. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lehet, hogy igazad van, de mivel örök életű és halhatatlan, 400 éve ott van a földön, tehát bármikor találkozhattak. amúgy én már találkoztam máshol is ilyen ötlettel, de ott azt is feltételezték, h zeref és mavis tesók, meg h laxus lucy anyjának házasságon kívüli gyereke (hát mindketten szőkék) szóval bármi megtörténhet
2013. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Későn válaszolok, igaz, de ők tesók-de gondolom már tudod. Natsu is több mint 400 éves már:)
2015. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A manga szerint Natsu Zeref occse volt de meghalt, de Zeref ujraélesztette démonként [E.N.D].
2015. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oliver James válasza:
Nos valoban az van hogy én is igy olvastam zeref öcse natsu és natsu end bár az animében ami a 257 részben igneel tesz egy olyan megjegyzést ami erre rácáfol vagyis hogy end az natsu de hisz más nem lehet end.
2015. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!