Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám ver mit tudok vele csinálni?

Apám ver mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
nem volt soha semmi ilyesmi csak az utóbbi 2 hétben egyedül vagyok vele itthon délutánonként és elkezdvelem ordibálni oda jön én futok előlle de kicsi a ház valahogy mindig fal elé kerülök akkor leszoktam guggolni ésa ezem a fejemreteszem ő meg ököllel üt már nagyon fáj mindenem és nem tudok vele mitcsinálni anyu nem hiszi el a kismillió lilafoltom ellenére sem mit tudok tenni ? már a szobámból sem merek kimenni
2013. ápr. 4. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

néhányan nem tudják elképzelni kedves kérdezőn hogy milyen az élet ilyen apával

én nagyon sajnálom hogy ilyen embernek gyereke születek és rajta éli ki azt a sok negativenergiát(beteg emberek az ilyenek)

én személy szerint szeretem édesapám de ő a világ egyik legagresszivebb embere a terrorja szétbaszta az életem

az orvosom megállapitotta hogy BORDERLINE SZEMÉLYISÉGZAVAROM van ez 99%-ban az apám hibája

remélem te nem szenvedsz majd úgy mintén

sok kitartást

2013. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Anyud egy idegbeteg állat! Elmegyógyintézetben a helye!! Te pedig ne hagyd magad,szólj nagyszülőknek,vagy bárki hozzád közelálló személynek!
2013. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagyis Apád.Bocsi félreolvastam!
2013. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem is fordulj anyukádhoz segítségért vagy nagyszülőkhöz!Mert tönkremegy az életed!Engem is 10 éves korom óta ütött az apám,néha csak,mert rossz napja volt,és 18 évesen elköltöztem,bár nem elég messzire,és már elmúltam 30 de nem tudtam túltenni magam ezen!
2013. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2 Örülök, hogy legalább neked nem volt ilyen gyerekkorod, így persze, hogy nem tudod átérezni és kamunak hiszed. De amúgy igazad van.


Gyerekkoromban engem is vert apám. Ezzel nem lehet mit csinálni, addig fog verni, amég fölénybe nem kerülsz valamilyen szinten. Nekem is volt olyan, hogy kékre verte a fejem, amikor anyám nem volt otthon, de anyám közölte, hogy nem hisz nekem. Ennyit erről. Az is beteg, aki egy ilyen "emberhez" hozzámegy feleségül. Kérj valamilyen felnőttől segítséget, vagy nagyszülőktől, vagy más rokonoktól, a lényeg, hogy mindenkinek beszélj erről és ne tagadd le. Nincs mit szégyellned, ez inkább apád szegénységi bizonyítványa. Ha ezt mások megtudják, hogy mit csinál veled, nagyon le fogják nézni.

2013. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!