Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, mit szokott csinálni ha...

Ki, mit szokott csinálni ha kötözködnek vele otthon? Én idegbeteg leszek tőle.

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi alapja, akkor hallgatok egy ideig, megkínálom egy nyugtatóval, aztán ha mégis folytatná, hallgatásom ellenére, akkor kijön belőlem ta fúria, sárkány és zombi keveréke, leordítoma fejét, hogy hagyjon élni. :)
2013. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én is.
2013. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

én nagyon nagyon sokáig tűrök, aztán robbanok.


a robbanás alatt ne durvaságot értsetek. egyszerüen nem állok szóba az illetővel, akár egy évig se, telefont nem veszem fel, smsre, emailre nem reagálok azért olvasni szoktam.


van amiko rilyenkor észbekapnak de az plusz kiábrándit hogy ez kell ahhoz hogy észbekapjanak.


párkapcsolatban volt hogy ez szokássá vált, ujra és ujra tennem kellett valami hasonlót hogy ne kötekedjen de egyre és egyre durvább dolgot mert a korábbi sima ügyek nem működtek.


a párkapcsolatok persze ezt nem birták sokáig.


szerintem egy szerelemben nincs helye a kötekedésnek, ha tenni kell ellene mert van, akkor ott már eleve nagy baj van s nem lesz tartós...


cáfoljatok meg.

2013. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Apám csinálta ezt még amikor náluk laktam, ha rossz napja volt. Voltak kiabálások, mert nem hagytam magam. Anyám meg engem próbált lecsillapítani, hogy hagyjam abba, de ez csak olaj is volt a tűzre, mert miért én csillapodjak le, amikor énbelém kötöttek és nem fordítva. Most már tudom, hogy apámmal nem mert kezdeni ilyenkor, de jobb lett volna, ha inkább nem száll bele.

A vége általában az lett, hogy szobaajtó be, zene hangereje föl és hadd szóljon. Vagy lakásajtó be és séta.


Rühellem az indokolatlan bántást, kötözködést, egyrészt mert igazságtalan, érdemtelen, másrészt mert észérvek nem használnak ilyenkor. Olyan kapcsolatban, ahol elvileg senki sem kérdőjelezi meg az egyenrangú viszonyt, vissza lehet vágni valami csattanós megjegyzéssel. De ha a másik alá-fölérendelt viszonynak tartja a kapcsolatotokat, ott ez nem használ, mert csak begurul tőle.

2013. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Igen vissza lehet vágni de engem nagyon zavar ha egy kapcsolat erről szól...


Biztos hogy erről kell szólnia?


Nálam volt egy érdekes szitó.


Nagymamám sokat kötekedett lényegtelen dolgokért. Volt barátnőm is. Egy alkalommal együtt töltöttek egy napot mig én dolgoztam.


Én hazaérve meg hallgattam mindkét fél siránkozását, nagymamám elpanaszolta hogy a barátnőm a kenyérvágó késsel vágta a párizsit barátnőm meg elpanaszolta hogy nem igaz hogy egy szelet párizsit nem lehet levágni annélkül hogy bele ne kössenek.


Én meg eközben a következőkre gondoltam:


"- Egymással kötekednek amig én dolgozom. Nem velem. Ez így jó!"

2013. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mit szoktam csinálni? ha jogos leülök végig hallgatom és csinálom a dolgom tovább.


Ha viszont nem jogos akkor feljövök és elzárkózok..az én idegeimet ne tegyék tönkre. :D

2013. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Amugy a kérdező által irt, hogy "én idegbeteg leszek tőle" rám is érvényes. Egyszer földhözvágtam igy egy mobilt. Ráadásul nem az enyimet hanem egy harmadik teljesen ártatlan emberét aki ott se volt, késöbb tudta csak meg hogy mi lett a mobiljával...
2013. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint míg a többiek egymással veszekedtek, te dörzsölgetted a tenyered, hogy kimaradtál belőle. F@sza.


A visszavágást pedig a támadás leszerelésére írtam, nem a felszítására. Nem, nem erről kell szólnia egy kapcsolatnak, de talán nem is arról, hogy belekötsz a másikba és kitöltöd rajta a rossz kedved, ha épp nincs jobb dolgod.

2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem pár másodperc alatt az egekbe egy a vérnyomásom és vérszemet kapok. Egyszerűen nem bírom, ha kötözködik velem az apám, pedig már igazán hozzászokhattam volna 6 év alatt.

Aztán csodálkoznak, hogy 210/130-as volt a vérnyomásom, és hogy nem engedtek haza a kórházból. Meg hogy gyomor- és nyombélfekélyem van.

2013. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

19:03 Dolgozok mig két unatkozó ember kötekszik s nekem irod hogy fasza?


Senki sem tiltotta meg hogy ők is dolgozzanak ezalatt kötekedés helyett s annak még értelme is lett volna.


Az értelmetlen dolgokba belekötő embernek visszavágni szintén értelmetlen. Ez nem fog mást csinálni csak felszitani. A legjobb kivonni magunkat s értelmes dolgokkal foglalkozzni ha már ezek a szerencsétlenek nem képesek ugyanerre akkor valaki tegyen ilyent is.

2013. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!