Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom tovább...

Mit tegyek? Nem bírom tovább elviselni a családomat. (részletek lent)

Figyelt kérdés

16/f vagyok és ez már marhára nem az a lázadó korszaki baromság , hogy jajj nem engednek nem engednek bulizni utálom őket de közben ott van az ájfon a zsebembe. Abszolút nem így van sajnos...


Nehéz szavakba önteni mit is csinálnak igazán. Legegyszerűbb úgy leírnom , hogy pszichológiai és lelki terror továbbá ott tesznek keresztbe nekem ahol tetszik nekik :(


Van 3 testvérem : A nővérem ennyi idősen elszökött otthonról és napokig kereste a rendőrség , majdnem belehülyült amíg itt élt el is tűnt amint betöltötte a 18 évet. Van az öcsém ő a kiskedvencük : konkrétan a seggét is kinyalják ő most lesz 14 éves.És mint a legtöbb hülyére kényesztetett gyerek arrogáns szemétládaként viselkedik és ki is használja... ez még rátesz , hogy ne tudjak lépni se a házban balhé nélkül. és van a húgom akit a legjobban sajnálok szerencsétlen még csak 7 éves lesz , de már rajta is látszik a szülői gondviselés : leüvöltik a szerencsétlent mikor az játszik vagy mutat kérdez amit ennyi idősen szokás , anyám verni is szokta én meg a két szülőt nem tudom leállítani...


Kiskoromban engem megvédett a nővérem és ezt most fogom fel igazán én is próbálom ezt követni , de marha nehéz...


Múltkori eset az volt , hogy konkrétan az anyám a saját gitáromat kapta fel és akarta szétverni a fejemen , de mivel ez nem sikerült neki ezért felkapott egy jó nagy lexikont...Sose voltam agresszív fajta , nem hagyom magam de sose ütök elsőnek, pedig van bennem erő be tudnám küldeni valamelyiket a kórházba hetekre...Egy hibám van kinyílvánítom a nemtetszésem , viszont azt nagyon , nem éppen illedelmes módon is.


Pedig nem értem mi bajuk velem. Nem vagyok rossz tanuló egy neves gimibe járok csak azt nem tanulom ami nem szükséges számomra.Nem vagyok az a mai tini kategória , bulikat utálom max a baráti körömmel szoktam ellenni sokáig de 11 a felső határ amikor haza szoktam érni és az is marha ritka. Vannak hibáim nem is kevés , de úgyérzem én csak egy szaros teszt vagyok nekik , hogy a drágalátos öcsikém életútját egyengessék.


Bármit is érek el lehurrognak hogy az semmi mert "bezzeg az öcséd milyen jól furulyázik, csináld utána akkor beszélj" Nem is vesznek emberszámba és ez fáj a legjobban.



Nem tudom mit tegyek... volt hogy éjszakákat sírtam át (fiú létemre picit szégyellem) de abszolút tanácstalan vagyok már , én csak nyugiban akarok élni ebben a sz*ros házban elegem van , hogy velük háborúzom nap mint nap itthon de eddig , akárhogy próbálkoztam sehogy sem ismertek el és nem is fognak már...


Elnézést a regényért nem sikerült rövidebbre...


2013. ápr. 5. 18:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen jólenne , néztem ezzel kapcsolatban néhány csernus előadásokat. Lehet sokan szidják azt az embert, de nagyon rámutatott a lényegre.
2013. jún. 2. 19:32
 12/13 A kérdező kommentje:
*előadást
2013. jún. 2. 19:38
 13/13 anonim válasza:
Na mi lett Veled kissrac? Elkoltoztel-e mar azota otthonrol? Na es ocsed, aki azota 17 korul van...vele miujsag?
2016. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!