Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek együtt egy olyan...

Lennétek együtt egy olyan emberrel akivel nem közös a nyelvetek, és nem olyan könnyű jól kifejezni magatokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2013. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

persze, és még elég sokan vannak így, akik alig beszélik a másik nyelvét, mégis egy párt alkotnak.


Szerintem ebben nincs semmi. A nyelvet meglehet tanulni.

2013. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez minden párnál így van akiknek nem közös a nyelük.


Nekem a férjem német. Mikor megismerkedtünk csak angolul beszéltem, elején nehéz volt, de egymáshoz csiszolódtunk, és megtanultam 1,5 év alatt nagyon jól németül. Most már családunk van, de néha föleg veszekedésnél nehéz azért, nem tudom magam jól kifejezni. Föleg, hogy a magyar használ rengeteg szólás mondást, amiket nem tudok lefordítani rendesen.

2013. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az attol fugg, hogy van-e kozos nyelv es mennyire beszeljuk.

Ha egyaltalan nincs, csak kezzel-labbal magyarazas, akkor nem.

2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha még egyszer ujra kezdhetném nem mennék bele ebbe a játékba. Sohasem fogom tudni átérezni az õ nyelvét és õ sem az enyémet.
2013. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen. Seperc alatt megtanulnánk egymás nyelvét. :)
2013. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a munkatarsnom osszejott egy nemet fiuval google forditot hasznaltak a beszelgeteshez ez 2eve volt most perfekt beszel... elso babajukat varjak
2013. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen vagyok is. A közös nyelvünk egyiküknek sem az anyanyelve de ebben az országban élünk. Nagyon ritkán probléma, mint ahogy valaki is írta veszekedéseknél könnyebben belegabalyodunk, de amúgy legtöbbször fel sem tűnik már, h ez nem az anyanyelvem
2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bodnár Kingi válasza:
persze! Ha csak egy kicsit értjük egymás nyelvét,az idő múlásával összecsiszolódunk,ha nagy a szerelem,szeretet. És sokat tanulhattok egymástól az együtt töltött idő alatt!
2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen.a férjemmel is igy jöttünk össze.
2013. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!