Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiuk! Ha együtt vagytok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha együtt vagytok már egy ideje a lánnyal és szájjal ki elégít, nem fogjátok egy kicsit őt ez miatt lenézni nem lesz a szemetekben ez miatt kicsit könnyű vérű? De őszintén!

Figyelt kérdés

mindig attól tartok h ha ezt megcsinálom a barátommal h le fog nézni..vagy valami iylesmi,ezért nem meerem

lány 17


2009. aug. 13. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátom nem néz le azért mert csinálom neki. Sőt inkább nagyon is élvezi. De ezt jobb átélni.
2009. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ezt feltételezed a barátodról?... az orális szex pont olyan mint a szex többi formája, hozzátartozik a szexuális élethez, miért nézne le ezért az akivel együtt jársz és szeret?
2009. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs barátom,de igen mindig ettöl tartok,kiváncsi vagyok ezért h mit gondol erröl egy srác:D
2009. aug. 13. 17:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog lenézni, mert gondolj bele, ha ő kinyalná a puncidat te sem néznéd le ezért. Inkább még jobban fog szeretni, imádni, mert csodálatos örömöt okozol ezzel neki!
2009. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én örülnék neki,és semmi esetre sem néznélek le emiatt,sőt...
2009. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

18:25| nagyon aranyos vagy:D

az ilyen srácnak én is szivesen okoznék örömöt főleg így hogy tudom mik a reakciói:D::D:D

2009. aug. 13. 18:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy lenéznélek, hanem inkább fel néznék rád, amiért annyira szeretsz, hogy ezt is meg teszed értem.
2009. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
értem..akkor én nagyon el volt tévedve ezen a téren..látszik h mennyire tapasztalatlan vagyok,,,,de csodálom a fiukat és jó h többet tudok meg róluk napról napra:D
2009. aug. 13. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
18:25-ös -vok köszönöm,ha most fiatalabb lennék,elkérném az e-mail,címedet v tel számod v amit most szokás...
2009. aug. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

értem:D

idősnek érzed magad??:D

2009. aug. 14. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!