Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek apához? Mit...

Elköltözzek apához? Mit mondjak anyának, hogy ne aggódjon?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a mostohatestvéremmel.Ne ítéljetek el,nem így terveztem az elsőt,egyszerűen csak így alakult.

A szüleink elutaztak a múlt hétvégén és mi itthon maradtunk és pár napot kettesben töltöttünk.Akkor nem volt semmi gond,kedves volt és figyelt rám.De amióta itthon vannak anyáék,azóta nem beszélünk,én későn járok haza,csak hogy ne találkozzak vele és a suliba is igyekszem kerülni.

Ismerem évek óta,tudom,hogy nagyképű,önimádó,perverz és néha agresszív.De a lányok nagyrésze odavan érte,mert "jaj,de cuki és milyen jó stílusa van,ráadásul izmos is".

De féltékeny,szerdán összeverekedett az egyik fiú barátommal (akivel tényleg csak haverok vagyunk),tegnap írt a legjobb barátnőmnek facebookon,hogy mi van velem és hogy miért vagyok fura.Jó,próbált velem beszélni,de vagy leráztam vagy nem engedtem be a szobámba.

Nem akarok itthon maradni,mert kellemetlenül érzem magam,olyan fura az egész...Anya új házasságát sem akarom tönkretenni,ezért arra gondoltam,hogy egy kicsit apánál lehetnék.De vele nem valami jó a kapcsolatom,szóval anyának feltűnne,hogy valami nem oké.



2013. ápr. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
jajj TE! :) Ne futamodj már meg a problémák elől! Igenis meg kell vele ezt beszélned. Még is honnan tudja, hogy mit gondolsz és hogy viszonyulsz hozzá, ha csak "furán viselkedsz" és kerülöd? Állj a sarkadra!
2013. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mégis mit mondjak neki?!

"Ó,jó volt veled és azóta is csak rád gondolok,de inkább hagyjuk ezt,mert tudom,hogy egy utolsó szemét vagy és csak fájdalmat fogsz okozni."? Mert ez az igazság...Csak szeretem és ezért mindent elnézek neki.

Tudja,hogy mit érzek,mert véletlenül elmondtam neki,de úgy csinált,mint aki nem hallotta...

2013. ápr. 5. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt bizony meg kellene beszélned vele, mert ha együtt laktok, előbb-utóbb nem nagyon fogod tudni elkerülni, hogy találkozzatok.


Egyébként azt gondolom, hogy ha már véletlenül el is mondtad neki, hogy mit érzel, és ő úgy csinált, mintha nem hallotta volna, de most meg pont ő keres, féltékeny, és még verekedni is képes miattad, akkor lehet, hogy kölcsönös a dolog. :-) Bár ezt nyilván te tudod jobban eldönteni, mert te ismered, csak szerintem általában okkal csinál ilyesmit az ember. 28/N

2013. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a legjobb lenne, ha odaállnál elé, és azt mondanád, hogy kicsit elengedtük magunkat, de te úgy gondolod, hogy családon belül ezt nem akarod folytatni.


Ez tipikus házinyúlra nem lövünk szitu. Ha folytatod, nem, vagy iszonyú fájdalom, botrányok (anyukád) árán fogsz tudni csak kiszállni ebből a kapcsolatból.


Te ugyanúgy otthon vagy ott.

2013. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj szegénykém... Beszéltél vele azóta? Vagy legalábbis kommunikáltok egymással vagy még mindig kerülöd? Nem lehet ez egy könnyű helyzet.
2013. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet ? :)
2014. febr. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!