Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek együtt egy olyan...

Lennétek együtt egy olyan emberrel akivel nem közös a nyelvetek, és nem olyan könnyű jól kifejezni magatokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, férjem németül beszél, németül tàrsalgunk, kicsit döcögôs, de szeretjük egymàst nagyon:))) szerintem megéri:)
2013. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Persze! Nekem pl német párom van, és még egy éve sem voltunk együtt, mikor kiköltöztem hozzá. Angolul kommunikálunk, de tanulom a németet. Meg kell mondjam, ez a legjobb mód nyelvet tanulni, mikor minden nap hallod és úgymond benne vagy. A családjával nem tudtam kommunikálni eleinte, mert nem tudnak angolul, de már ez sem akadály. Hihetetlen gyorsan el lehet sajátítani a nyelvet! Èletem egyik legnehezebb, de legjobb döntése volt!
2013. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez számomra egyáltalán nem akadály. Sok ilyen van, és nagyon jól működik a dolog. Mellesleg így nagyon hamar meglehet ám tanulni a nyelvet.
2013. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, mennyire lennénk egyformák, pl egy arab férfivel, vagy egy nigériaival biztosan nem kezdenék, annyira más a kultúra, a mentalitás, de mondjuk egy osztrák, vagy egy francia, vagy valami olyan férfibe szeretnék bele, akivel nincs köztünk túl nagy "szakadék", akkor megpróbálnám.
2013. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, de csak akkor, ha a "közös nyelv", amin aztán beszélnénk az angol lenne, mert úgy amúgy is tudok, de nem könnyű kifejezni magam szóval szeretném fejleszteni hogy jobban menjen.

De ha nem mutatna hajlandóságot arra hogy megtanuljon magyarul, meg úgy egyáltalán valami érdeklődést a magyar kultúra iránt, akkor nem működne a dolog.

2013. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen.A lelki társ nem a nyelv függvénye.A nyelvtanulás legegyszerűbb módja a szerelem 😍
2016. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!