Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők/ Ha szeretők lennétek...

Szeretők/ Ha szeretők lennétek mit tennétek, ha kiderülne, hogy terhesek vagytok egy olyan embertől, akinek családja van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem lennék soha foglalt ember szeretője.

De az általad említett esetben elvetetném a gyereket.

Nem azért, hogy kíméljem a szeretőmet, hanem mert a gyereknek normális családban kellene felnőnie.

2013. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Pár napja volt egy ugyanilyen kérdés kb 70 válasz érkezett rá, használd a keresőt!
2013. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2013. ápr. 7. 10:19
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartanám meg a gyereket.
2013. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én ebben a helyzetben voltam. Megtartottam a lányom, most 6 hetes. 28/N
2013. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

A gyereket biztos megtartanám.

Beszélnék a partneremmel, gyerektartást kérnék (követelnék), hogy el akarja e ismerni a gyereket pl.: felvállalni, nevére venni, kapcsolatot tartani vele azt rábíznám, nem erőltetném.

2013. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

6.

A gyerek miért leköpnivaló zabi? Miről tehet?

2013. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Az én szememben az, aki önkényesen felvállalja a szerető szerepet, egy megvetnivaló, utolsó aljas senkiházi, függetlenül minden körülménytől.


A kérdésre válaszolva: nem tartanám meg. Miért? Mert egy gyereknek teljes család kell! (És milyen példát látna az anyjától?) nekem természetes, hogy nem rondítok bele életekbe, szerintem rosszabb, mint bármilyen bűncselekmény.

2013. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

fogalmam sincs. : hirtelen bepánikolnék vagy csalódottságot éreznék, de aztán, megpróbálnám úgy látni a helyzetet, hogy az jó legyen. Tehát a lehetőségeket meglátni, és , hogy milyen jó dolgok jönnek az életembe ez által.

Ha meg tudnám tartani a babát , szerintem megtartanám, és felnevelném. És ezentúl sokkal gondosabban állnék az élethez, és a dolgokhoz, mint korábban.

2013. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem lennék soha senki szeretője. De a kérdésre válaszolva megszülném és felnevelném.
2013. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!