Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál ha a férjedről...

Mit szolnál ha a férjedről kiderülne, hogy eltitkolt jövedelmei vannak?

Figyelt kérdés

Véletlenül rájöttem, hogy a férjem jelentős összegeket, jövedelmeket titkol előlem.

Vezető beosztásban dolgozik egy cégnél, eddig azt hittem sima alkalmazottként. Kiderült viszont, hogy résztulajdonos. Valamint még ezen kívül 3 cégben.

Kiderült, hogy a fizetésén kívül még havonta legalább 4-5-ször annyi pénzt keres. Valamint többször jutott már hozzá egyben nagy összegekhez.

Elméletileg közös kasszán lennénk meg elméletileg mindent megbeszélünk egymással. Ehhez képest úgynézki egyik sem igaz:(


Ti mit szólnátok?


2013. febr. 16. 20:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
Az államon taposnék a megdöbbenéstől.
2013. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszem nagy szemekkel beszélgetnék erröl vele,és hogy még mit titkol....

Másrészt nagyon örülnék neki!!!

2013. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudnék megbízni ezek után benne. Azt azért elárulta, hogy mire gyűjtögetett, amiről te nem tudhattál?

Nem azt mondom, hogy számoljon be minden fillérről, de gondolom itt elég jelentős vagyonról van szó.

Nálunk is ez a helyzet, csak a fordítottja fordult elő: én az adósságokról nem tudtam :( azt hiszem azért a tiétek egy fokkal jobb helyzet, de én ezen is kiakadnék!

2013. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
Elgondolkodnék, hogy elméletileg házasságban élek, gyakorlatilag meg: ki ez az ember itt mellettem? Ezt meg is kérdezném tőle.
2013. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
23%
megszerezném a bankszámlája adatait meg a kártyáját, és lenyúlnám.. aztán azt mondanám, hogy kellett a kajapénzhez.. és hogy milyen jó, hogy ilyen takarékos.. aztán elválnék, és követelném a felét.
2013. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
43%
fejbe vágnám egy palacsintasütővel:)
2013. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

"Azt azért elárulta, hogy mire gyűjtögetett, amiről te nem tudhattál?"


Még nem tudja, hogy tudom.

Tegnap itthon hagyta az iPad-jét én meg nézelődtem benne. Nem akartam kutakodni csak mondta régebben az egyik ismerősöm, hogy van az iPad-re egy tök jó játék és azzal játszik mindig. Ezt akartam kipróbálni:) Nyomkodtam és felugrott egy ilyen pop-up ablak vagy mi, hogy e-mailje jött. Egy olyan banktól jött ahol nincs számlánk. Vagyis hát úgy tudtam, hogy nincs neki/nekünk:) Aztán nem bírtam ki és elolvastam, majd kitöröltem a levelet. Már abból kiderült, hogy itt valami nem stimmel. Aztán kezdtem kutakodni a gépben. És így jöttem rá csomó mindenre.

aztán hazajött én gyorsan kikapcsoltam és visszatettem oda ahol hagyta. Még ráis kérdezett, hogy belenéztem-e. Mondtam nem aztán fogta és elment.

Úgyhogy még nem kértem számom. Akarok még előtte egy kicsit kutakodni.

2013. febr. 16. 21:08
 8/48 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk hasonló volt a kapcsolatunk elején.

Mikor már együtt is laktunk soha nem mondta el mennyi a fizetése, csak úgy gondoltam mennyi is lehet. én a papírjaiba nem néztem bele.

Aztán ahogy feljebb kúszott úgy közölte velem, hogy mennyi plussz pénzt is kap. és mikor terhes lettem tervezett elsö szülöttünkkel akkor elvoltam keseredve, hogy mi lesz így... (én is dolgoztam, féretett pénz és magas gyed, gyes) és akkor megmutatta hogy mennyit is keres.

amivel nem vagyok tiusztába hogy mennyi is a félretett pénze biztosan. úgy kb sejtem, de a lekötött összegeket nem mutatatta meg és nem beszél róla. van neki sok az tuti, de nem igazán érdekel. a legjobb, hogy magas életbiztosításai is vannak és ezeknek is meg az összes vagyonának én vagyok az örököse, nem a gyerekek. ezt ö akarta így, hogy ha történne valami akkor nekem könnyebb legyen.

De nálunk nem volt olyan titkolozzás, hogy egyáltalán nem tudok róla. mindig is tudtam hogy nagyon sokat keres, és sok lekötése is van, mert elég nagy láon élünk, és 2 évente tuti megyünk egy tenegerentúli útra.

2013. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
85%

Nagyot csalódnék benne. Nem vagyok az a fajta ember,aki rámászik a párjára és a világon mindent tudni akar a másikról,de ez azért elég nagy dolog. Azt hitted sima munkás ember,közben meg vagyonos résztulajdonos,ez azért nem semmi.

Csak abban az esetben érteném meg,ha vásárlási mániában szenvednék :) Más esetben rendesen kibuknék.

Persze (mint már előttem írták) ez még mindig jobb eset,mintha a tartozásokról nem tudnál.

Meg persze attól is függ,hogy miért tagadta ezt le előtted.

2013. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
19%

Nem lennék boldog. De, ha Tőlem nem sajnálja a pénzt (főleg amit én keresek meg és nem is az Ő fizujából venném amit veszek magamnak), és tisztességesen kereste meg azt, nem akadnék ki ezen. Inkább csak a bizalmatlanságon. Még mindig jobb, mint az adósság akkor előkerülne a palacsintasütő!

24/N

2013. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!