Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált szülők! Mit szólnátok...

Elvált szülők! Mit szólnátok ha kiderülne, hogy az új párotok direkt meg akarja rontani a gyereketekkel való viszonyotokat?

Figyelt kérdés

Ha egy apa új nőt vesz maga mellé, vagy egy anya új férfit, akkor tényleg olyan nehéz észrevenni, hogy az "új ember" el akarja távolítani a szülőtől a gyereket?


Ezt egy eseten keresztül könnyebb elmagyarázni.

Rokonéknál történt ez.


Az anya elvált a férjétől, de lett egy új barátja, aki hozzájuk költözött. Van az anyának egy 15 éves kisfia.

És nem hittem el, amikor megtudtam, hogy mi is történik igazából. Az új "pasi" szemétkedett a gyerekkel, beszólogatott neki, utasítgatta (holott nem az apja...), stb, mire a gyerek elmondta az anyjának.

Az anyja kérdőre vonta a pasiját, aki szépen mindent letagadott, és megvádolta azzal a gyereket, hogy csak szét akarja őket választani.

És ez ment addíg, amíg az anya cselhez nem folyamodott, egy rejtett kamerát tett a szobába, így kiderült az igazság. A pasiját még aznap kirúgta mindenestül a hidegbe, de meg is érdemli.



Nektek mi a véleményetek az ilyenekről?

Hogy reagálnátok arra, ha a gyereketek panaszkodna az új párotokra, miközben a párotok letagad szépen mindent?


Természetesen nem ez az átlagos, csak most ez az eset érdekelne.



Elvált szülők! Mit szólnátok, illetve mit tennétek, ha ilyen esettel állnátok szemben?


Mi a véleményetek? Esetleg hasonló tapasztalat/történet?


2013. jan. 26. 22:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Magyarán azért, hogy az új nő/férfi egyedül legyen a párja életében)
2013. jan. 26. 22:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elvált. De elég sok ilyen esetről lehet hallani vagy olvasni. De az a ritkább, amikor az anya a gyereknek hisz,és nem a pasijának. Sok nőnek fontosabb a pasija a gyerekénél.
2013. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Kivágnám, illetve nem hiszem hogy nem hinnék a gyereknek.
2013. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most ha az anya a pasijának hinne, akkor mi lesz a 15 éves kisgyerekkel? (a kor itt mind1 végülis)
2013. jan. 26. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Átkönyörgi magát az apához.
2013. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétséget kívűl megbizonyosodnék, és ha igaz lenne hogy tudatosan provokálja és szemétkedik a gyerekkel-azonnal lépnék.
2013. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És erről hogyan lehet megbizonyosodni?


Egyébként nem értem az ilyen embereket, legyen az nő vagy férfi. Miért kell a gyereket elmarni a saját anyjától/apjától ?

Undorító :S

2013. jan. 26. 22:28
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a sógorom panaszkodott anno, mikor egy elvált nővel kavart, hogy minden tökéletes lenne, ha nem lennének a gyereke. Mondtam neki, hogy akkor gyorsan felejtse el, mert bizony mindkettő tartozék. Két évig szenvedtek együtt, mire rájöttek, hogy ez így nem működik. Sógorom nem akarta elkergetni egyik gyereket se, de a nagyobbikkal nagyon nem jöttek ki. Egyébként én nem tudom, mit csinálnék hasonló helyzetben, lehet, hogy nem is kérném az új páromat, hogy költözzünk össze, legalábbis biztos, hogy nem néhány hónap után, pedig sokan ezt teszik, mert kényelmesebb. Nekem fontos lenne, hogy valamilyen szinten az új párom is kijöjjön a gyerekekkel, még ha nem is lenne tökéletes a viszonyuk, azért ne nyírják egymást, mert az senkinek se hiányzik, nekem se.
2013. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 omba ***** válasza:
100%
Én kirúgtam, minden rejtet kamera nélkül, - észre lehet azt venni,m csaj figyelni kell.
2013. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk van ilyen a családban és a nő elnézi, hogy ezt csinálja a pasi, a pasinak semmit se mond, csak telipanaszkodja a fél várost, hogy miket csinál a pasi. Egyébként nincs rászorulva, szóval kitehetné, de ő inkább csak panaszkodik mindenkinek, a pasinak meg semmit se mond. Nem is értem.
2013. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!