Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavart, ha a...

Titeket mennyire zavart, ha a párotoknak sokkal tehetősebb a családja? Mennyire fura az ha a lánynak van pénze, míg a srác "csóró"?

Figyelt kérdés

Egy éve van egy barátnőm, mindketten most kezdtünk el dolgozni egyetem után. Nekem kb. nincs semmim, neki vett az édesapja lakást, még most is utal a számlájára évi 1 milliót (gazdálkodó ha befolyik a pénz akkor mindhárom gyerekének letesz ennyit). Ebből vett autót is, és van elég szép félretett pénze. Most hogy keres már nem is kell hozzányúlnia annyira.

Igazából most szembesültek azzal mennyi pénze van az apjának, most mentünk le, mutatott be (elváltak a szülei az apjával még nem találkoztam). A pénz letételt is most mondta el.

Engem eléggé zavar ez a dolog. Mi van ha együtt maradunk, családunk lesz. Mit teszek én hozzá az ő pénzéhez? Élünk majd az ő házában stb..

Velem van a gond, hogy ez zavar?



2013. ápr. 8. 10:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

engem nem zavar. szerintem egy kapcsolatban nem ez a mérvadó, hanem az, h az élet fontos kérdéseiről hasonlóan gondolkodjanak a felek.

szerencsés hátterem volt, sosem kellett nélkülöznöm, de nem is kaptam meg mindent első szóra. a párom kicsit nehezebb körülmények közt nőtt fel, de nagyon jó nevelést és minőségi oktatást kapott.

egyáltalán nem zavar és őt sem zavarja, h az én lakásomban élünk. inkább örülünk, h nem kell a hitel miatt pluszmelót vállalni és sakkozni a számlákkal.

a tudásának köszönhetően jól keres, saját pénzből vette az autóját, elég jó színvonalon élünk. sosem dörgölöm az orra alá a helyzetemet, nem szoktam kérkedni azzal, ami valójában nem az én érdemem, hanem a családom dolgozott meg érte.

2013. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
És ha minden, amim van, megörököltem? Mág a munkám is? Akkor ha szeretek valakit, akkor az önbecsülés címszó alatt nem fogad el semmit. és így tulajdonképpen nem is tudunk együtt szórakozni sem? Szeretem és vele szeretnék élni. És így erről le is mondhatok, mert jobb módban élek, mint Ő meg a családja? Nem az a fontos, hogy én mit gondolok róla? A vagyonnak el kell választani egymástól minket?
2013. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!