Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agressziv kapcsolatban, ti...

Agressziv kapcsolatban, ti mit tennetek a noverem helyeben? Egyutt el a kislanya apjaval, hitelre vett lakas, a srac nem koltozik el.

Figyelt kérdés
Eroszakos, agressziv tipus, a tesom nem meri otthagyni a lakast mert a srac nem fizetne a hitelt es nem akar a tesom barlistara kerulni.35 eves nagyon csinos lanyrol van szo, aki kezd megalkudni a sorsaval. Sajnos magyarorszagon a torveny ilyen dolgokba nem szol bele. Kivancsi lennek ti mit tanacsolnatok neki?

2013. jan. 1. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a nevén van a lakás? És a hitel?

Attól, hogy a tesód elköltözik,még fizetheti a hitelt. Ha meg az övé a lakás, és a fiúnak nincs köze hozzá, akkor ki lehet költöztetni a srácot.Vagy közös minden? Akkor tényleg bukta van.

2013. jan. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szomorú, hogy az emberek képesek a pénzügyek miatt veszélyeztetni a saját ÉS a gyerekük testi épségét (és lelki egészségét).
2013. jan. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Az, hogy egy kapcsolat két emberen múlik.
2013. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

a kérdésem: a srác miért költözne el a lakásából?

akkor te is költözz el a tiédből!

ügyes a csaj anyagi indokból veszélyezteti a gyereket!

tudod milyen így felnőni a gyereknek?

mert én tudom!

2013. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tesom neven van a lakas, a srac mar elkoltozott de mindig max egy hetre, utanna vissza jon, hogy hianyzik neki a tesom meg a kislanya. Ha nem engedi vissza a tesom akkor bedurvul, varja a sarkon, munka elott stb. A rendorseg ez ugyben nem csinal semmit, mert tudjuk csak akkor ha mar ver folyik. Ha alberletbe koltoznenek akkor nem tudna fizetni a sajat lakasat is, arulja csak ebben a gazdasagi helyzetben nehez eladni foleg egy hiteles lakast. En az o helyeben mar reg leleptem volna mert a nyugalom az megfizethetetlen, csak o nem ilyen tipus, nehezen valtoztat es csak az evek mennek, en meg sajnalom ot es nem tudom mar mi a legjobb tanacs neki.
2013. jan. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!