Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megeshet, hogy egy túl jóképű/...

Megeshet, hogy egy túl jóképű/tökéletes srácnak/lánynak egy átlagos kell?

Figyelt kérdés

Ha én nem vagyok népszerű, sem átlagon felüli, egy kicsit sem, de Ő túl jóképű, nem csak szerintem, hanem mindenki aki elmegy mellette észreveszi. Az megeshet,hogy neki mégsem egy túl tökéletes lány/srác kell, hanem meglát valamit, egy átlagosban?

Na meg ha nem is ilyen 'szerelmes' fajta? Azaz nem lehet napiszinten közösségi oldalon hallani a hisztit,hogy milyen szörnyű a szerelem, lehetséges ez?


2013. ápr. 8. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2013. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
szerelemben minden megeshet
2013. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolnám amit az első, de lényegében jelzésekből,pedig még sincs így...:D
2013. ápr. 8. 17:12
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Ez így eléggé amerikai tündérmesés sztorinak tűnik :-) Aztán ki tudja..
2013. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Második: Köszi..:)

Persze csak infót gyűjtök,úgyis az lesz ami élesben lesz, ez ettől nem függ.

Csak elgondolkoztam,hogy lényegében, minek köszönhetem,hogy észrevett.

De lehet én beszélek bele sokat,és nem tartja mindenki úgy,lehet belül magát sem tartja tökéletesnek...

Lehet én is lejebb értékelem magam amennyire kellene,egyszer majd kiderül.:)

2013. ápr. 8. 17:14
 6/24 A kérdező kommentje:

Harmadik: Még most is így érzem...

De most a szépség/helyesség relatív, lehet én túl sokat látok bele,mert nekem Ő tetszik,és azt gondolom,hogy mindenki aki ránéz így látja, de szerintem esetek többségében,tényleg így látják.:D

2013. ápr. 8. 17:16
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Ha netán értelmesebb vagy, mint a szép/tökéletes lányok, meg nem futsz utána, akkor könnyen lehet, hogy EZ felhivja a figyelmét rád.


Az csak hülye valakiknél számit, hogy a másik hibátlan kinézetü legyen, értelmes embereknek fontos a másik esze meg a személyisége is.

2013. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Illetve előfordulhat az is hogy csak saját magad becsülöd le! :-) Attól hogy számodra nem vagy átlagon felüli "egy kicsit sem" még lehet hogy a te szemében meg pont az álomnőt testesíted meg.
2013. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
* jav.: hogy az Ő szemében, nem pedig a te szemedben :-)
2013. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Általában szerintem így van....

Amugy meg senkisem tökéletes...

Maximum te látod annak.

A környezetemben amúgy a nagyon népszerű lányoknak általában a többiek szemében átlagos fiú lett a párjuk, ez fordítva is igaz

2013. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!