Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy sokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy sokak szerint jóképű pasi egy átlagos nőt akar és a szintén sokak által szépnek mondott nőekt elutasítja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert lehet a szép nőről olyat hall/olyat tapasztal, hogy

az taszítja.

Egyébként a szépség relatív, lehet hogy ő a legrondább

nőt látja szépnek, a szépet meg rondának.

2013. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sokat csalódott vagy feleséget keres /nem az extra szépnek gondolt plázamacskákból lesznek a legjobb feleségek/
2013. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*nőket

Nem plaza cicákra gondolok,de azért van,akit a többség szépnek gondol.Aki bárkit megkaphat,mégsem kell a jó pasinak.Ez nekem nem világos.

2013. márc. 29. 12:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokak hazudnak. MEg az átlagos az relativ mindnkinél ott kezdődik ami már mgefelel neki.Persze a szépek előnyben.
2013. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem akar ribancot
2013. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is jóképű vagyok és nekem sem kell de vannak olyanok aki kellenek de némelyik olyan öntelt stb
2013. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor most egy konkrét átlagos nőt akar, vagy általánosságban a saját bevallása szerint nem szereti a szép nőket?
2013. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják,hogy jóképű vagyok,de nekem is inkább egy átlagos lány kellene,mert a szép nők általában beképzeltek.Na meg nem is hiszem,hogy annyira jóképű lennék,hogy bármit is akarnának tőlem.Ennyi a történet.A külső pedig nem minden,mert nem megyek sokra egy szép nővel,hogyha üres a feje és érzelmileg sivár.
2013. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy konkrét átlagos nőt akar,közben sok szép nő oda van érte,de rájuk sem hederít.Saját bevallása szerint nem az esetei.
2013. márc. 29. 12:56
 10/13 anonim ***** válasza:
egyszerű: elég neki a kirakatból, most már tartalmat akar. A kettő nem zárja ki egymást - természetesen -, de ritka mint a fehér holló!
2013. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!