Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha manapság a lányok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha manapság a lányok annyira válogathatnak külsőre fiúk terén, hogy csak az igazán jóképű és magas fiúknak adnak esélyt, akkor az átlagos fiúknak miért kéne beérniük csúnya lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég még én is úgy gondoltam, hogy átlagos fiúként örülhetek, ha egyáltalán lesz csúnya barátnőm, mivel látom, hogy mennyire jó helyzetben vannak a mai lányok. Például igénytelen, kövér lányokat láttam helyes fiúkkal.

Aztán gondoltam, ha én nem vagyok helyes fiú, nincs jogom számomra vonzó barátnőhöz, így elkezdtem csúnyábbnál csúnyább lányoknál kezdeményezni, míg végül találtam egyet, akivel több randiig és smárolásig is eljutottam, de amikor már úgy éreztem, hogy komolyra akarok vele tervezni, jártam volna vele, mert jellemre rendesnek tűnt és nem olyannak, mint a mai lányok nagy része, azaz nem egy buta, felszínes értéktelen szutyoknak, akkor a csaj benyögi, hogy csak barátok legyünk. Ezek után komolyan elgondolkoztam, hogy minek is adok én esélyt olyan lánynak, aki külsőre egyenesen taszító volt, pontosabban csak arcra, mert szerencsére nem volt annyira elhízva testre legalább, de tény, hogy rajtam kívül egy fiú sem adott volna neki esélyt és ő i smondta, hogy sosem kellett még egy fiúnak sem. Ennek ellenére nekem az jött le, hogy ő is valami szuper pasira vágyik és biztos azért utasított el, mert külsőr nem ütöm meg a szuper pasi kategóriát, a legnagyobb vicc, hogy még én alázkodtam meg egy ilyen lány előtt, ha tudná, hogy mennyire nem is jön be nekem arcra, mert csúnya és inkább örülnie kellett volna, hogy én hajlandó lettem volna áldozatott hozni érte, hogy velle járok és nem valami vonzó, szép lánnnyal.

Komolyan kezdem úgy érezni, hogy a mai lányokkal nagyon elszállt az élet, túlságosan jó nekik manapság, mert válogathatnak megalázhatank fiúkat, akik nem jönnek be külsőre, de persze az igénytelen 120kilós lánytól kezdve a lófejű, ronda arcú csajokig mindegyiknek a szőke herceg kéne, vagy inkább a néger herceg, mert mostanság divat lett négerrel, arabbal, ázsiaival vagy cigánnyal járni, mintha ez valami hű, de menő dolog lenne. Ezek után már tényleg nagyot csalódtam a lányokban, magam sem tudom minek is adtam esélyt csúnya lányoknak, mert ezzel csak magamat aláztam meg, a lány meg jót nevethetett rajtam.



2013. márc. 3. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

hát nézd, semmi sem muszáj... választhatod Marok Marcsát is

én egy ronda lófejű lány vagyok, nem is kellek a rondáknak, de inkább vagyok egyedül

bár lehet hogy keresek valami arabot vagy négert, mert őnekik talán az én lófejem is kuriózumnak, egzotikusnak számít és talán tetszetős is, ha már európai viszonylatban nincs sok sikerem ;) és a ronda pasik is fújjognak rám.

most ássam el magam? ugyanmár :D

2013. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Ez van. És ez csak rosszabb lesz, jobb nem!
2013. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én lány vagyok és nem a világ leghelyesebb pasijára hajtok, naponta edzek az alakom tökéletes az arcom is szép, de ettől még próbáltam esélyt adni mindenkinek. Oda jött hozzám egy elég csúnyácska srác is múlthéten, de nem hajtottam el, igyekeztem kedvesen beszélgetni vele, erre olyan alpári, bunkó, lekezelő stílusban beszélt velem, mintha még ő tenne szívességet, hogy beszélhetek vele, nem is először fordult velem elő, hogy a csúnyácskább fiúk bunkók voltak, és a helyesebb fiúk akik leszólítottak, azok udvariasan viselkedtek velem. Gondolom, mert valamilyen közösségi oldalról azt olvasták, hogy ha bunkók lesznek, akkor van esélyük a lányoknál, de nem így van, a bukósággal vesztik el az utolsó esélyeiket.
2013. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak a külső számít,ha a srác egy bunkó,paraszt,legyen akarmilyen jóképű,nem sok csaj fog leállni vele.

Lehet a csajnak nem jött be a természeted,a stílusod,erre még nem gondoltál?

A másik mi közöd van neked ahhoz,hogy ki milyen etnikumó,hovatartozású pasival jár.Szabad akarata van mindenkinek.Persze hogy mi nők válogatunk,nem fogunk minden pasival összejönni,ahogy a férfiak is válogatnak.

2013. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem annyi számít, hogy jól nézzen ki, lehessen vele dumálni.. szóval ne legyen félénk kis muki :D alkat mindegy, de ne legyen olyan kövér. Magassága szintén mindegy, de ha lehet ne legyen alacsonyabb nálam. 155 centimmel :DD
2013. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi is a pontos kérdés? Ok csalódtál a csajokban, és akkor? Bocs nem bunkó akarok lenni csak nem értem miért kellett ezt kiírni, mellesleg nincs igazad, attól hogy te eddig nem a megfelelő lányokkal akadtál össze még léteznek normálisak is. Általánosítasz és ez nem jó. (saját esetem mondhatnám ellenpéldának de mivel nem ellenőrizhető úgysem győzlek meg vele) Annyit tudok mondani hogy ezzel a hozzáállással nem a csajoknak lesz rosszabb csak neked.
2013. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha neked csak ennyi, hogy 'szép lányok meg ronda lányok', meg se érdemled, hogy legyen barátnőd. Nem is állnék szóba egy olyan fiúval, akinek ilyen a felfogása. "Lófejű", "120 kilós" , "csúnya", "ronda arcú"

Remélem sose lesz barátnőd.

De akkor most mondom a tutit, figyelj, úgy mondom, h még te is megértsd...

Ha eddig nem tapadtak rád a 30 kilós piszkafa a_sminktől_nem_látszik_az_arcom lányok, akkor vagy nem vagy helyes, vagy nem vagy menő. Esetleg egyik sem.

Te nagyon el vagy tévedve a fura kis világodban, azt hiszed itt a szépek a szépekkel nyomulnak? Egy frászt. Te evolúciós zsákutca. Fogjad már föl az apró agyaddal, h a szépség nem minden...! Asszed számít milyen szép voltál 20 évesen, ha majd 80 leszel? Ez mind külsőség, erre mondják, hogy a szépség belülről fakad, meg a többi nyálas cucc. Minden ember szép, főleg ha mosolyog, és minden ember annál szebb, minél fontosabb valakinek. Ha te majdnem jártál azzal a lánnyal, és nem tartod szépnek... Megérdemelted h dobott.Nekem minden szerettem szép, vagy helyes. Az amit a barátom a hibáinak tart, tetszik rajta a legjobban, mert ezek teszik egyedivé. Imádom a szeplőit, vagy a pisze orrát, meg azt, h mindig kócos a haja. Csak mert szeretem az egész gyereket, minden ami rajta van, különlegessé teszi, mert fontos nekem! Ha dagi lenne, az tetszene. Ha sovány lenne, az tetszene. Na, vágod már?

2016. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó választ úgy fordítanám, hogy Te ezt a fiút olyannak szereted, amilyen. Következésképp tehát a kérdezőt is szeretheti valaki olyannak, amilyen. Jól értem, hogy ez volt a mondanivaló?

Ha igen, akkor miért nem talál mégse egy ilyen lányt? És én miért nem találok?

2018. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!