Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismamák! Hogyan reagálnátok...

Kismamák! Hogyan reagálnátok ha a férjetek egy olyan oldalt kedvelt volna a facebookon, hogy : Hogyan fogyjunk le szülés után?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 09:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Semmi extra nincs ebben! Célzásnak vetted?
2013. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
De édes vagy drágám, hogy segíteni akarsz! Köszönöm.
2013. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Igazából elég szánalmas azt figyelni, hogy ki mit kedvel Facebook-on.

Jobban belegondolva az is szánalmas, ha valaki a Facebook-on éli az életét, és oldalakat "kedvel". Ezt komolyan venni...


Istene, hova fajul még ez a világ!?

2013. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudjuk, hogy milyen a férjed? Talán vele kéne megbeszélned.
2013. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Férjem miután a mellem miatt "sírtam" neki állandóan kitett az üzenőfalamra egy nagy vigyorgó fejjel egy plasztikai műtétes honlapot. Azt mondta pont meglátta, szórakozott egyet... Azt hittem agyonverem, de őt nézték bunkónak nem engem :)

Nálatok nem lehet ilyen előzmény? Mert nálunk tényleg csak úgy gondolta "megszívat" miután ezerszer elmondta a sablonszöveget, hogy milyen szép vagyok blabla.. szülés után is, de még mindig nyávogtam.

2013. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát az biztos hogy nem itt kérdezgetnék...hanem mennék az edzőterembe! Vagy futnék pár kört a ház körül.


És ha ezek után is zavarna a kedves által kedvelt oldal, akkor megbeszélném vele hogy nem esett túl jól...

2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés,hogy kinek kéne lefogyni szülés után,neked vagy a férjednek? Lehet,hogy a férjed szeretne fogyni... :-)
2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, h különösebben izgatna, bár az is szinte kizárt, h a férjem ilyet lájkoljon. ha mégis, akkor röhögve megkérdezném, h ő is szülni készül-e. de valószínűleg még ennyi se lenne belőle, mert az egész kimenne a fejemből. amúgy a férjem jártas a témában, elsők között fogom megkérdezni szülés után, h milyen mozgást ajánl, h gyorsan visszanyerjem a régi alakom


szerintem az is számít, h te hogyan érzed magad. ha túlsúlyos vagy és/vagy jócskán felszedtél a terhesség alatt, akkor nyilván érzékenyebben érint a téma.

2013. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kávétejszín ***** válasza:
100%

Valószínűleg én is kinevetném. :D

Lehet, hogy szándékosan Téged akar piszkálni vele, mert téma volt nálatok. :) Vagy egyszerűen csak azért lájkolta, hogy könnyebben megtalálja, ha esetleg felvetődik a téma nálatok (először vagy ismét), hogy szeretnél lefogyni, csak nem tudod, hogy hogyan állj neki. Akkor meg tudja Neked mutatni. :)

2013. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Segíteni akar.
2013. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!