Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós a szülésem pillanatában...

Anyós a szülésem pillanatában is telefonált a szülőszobára. Ez normális?

Figyelt kérdés

Előzmény: két éve nem beszélek vele, mert a fontoskodásával már az agyamra ment. A párommal sem házasok nem vagyunk, ráadásul az anyjával él együtt. Kérdem én? Nem jogos-e a felháborodásom, hogy életünk legintimebb pillanatát sikerült ismét megzavarnia a rohadt telefonhívásával?

Tényleg olyan nehéz megvárni, hogy felhívja a kisfia?

Miért kell mindenben fontoskodnia?

Megőrülök ettől, hogy még ezt is sikerült tönkretennie, amikor nem vettük fel a telefont, mert épp szültem a gyerekemet?

Meg akarok szabadulni tőle.

A kórházba sem engedtem be, hogy látogatni jöjjön.

A gyereket nem láthatja, elég már belőle. Mindenben okoskodik, nem hagyja élni az embert.

A kisfiával még rosszabb lett a kapcsolatom e miatt, mert természetesen az anyja mellé áll. Ez normális?



2013. ápr. 3. 22:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a te hozzaallasod a nem normalis! Hogy lehet igy beszelni egy asszonyrol,aki a parod megszulte es felnevelte illetve a gyereked nagyanyjarol!? Nem vagyok egy masoknak rosszat akaro tipis,de remelem,hogy egyszer megtapasztalod azt,milten,amikor nem lathatod az unokadat!

Ertem en,hogy idegesit a viselkedese,de egy erzo emberi leny,aki aggodik es orul az unokaja szuletesenek.Ezt tiszteletben tarthatnad!

2013. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem itt az anyós nem tartja tiszteletben a dolgokat.

De igazándiból egy bizonyos kor fölött kutyából nem lesz szalonna.


Mindazonáltal joga van találkoznia az unokával, meg az unokának is joga van szerető nagymamára.


A párodnak kellett volna kikapcsolnia a telefont, itt ő a hibás, nem a kedves Mama.

2013. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Nézd Kérdező, én alapvetően megértem a problémádat, de:

1, Anyós nem tudhatta, hogy te éppen szülsz.

2, Az a hülye, aki élete intim pillanataiban bekapcsolva hagyja a telefonját. Azért ha véletlenül házasodtok egyszer, valamikor, akkor ne felejtsd el figyelmeztetni az anyósod picike fiacskáját, hogy az anyakönyvvezető/pap előtt állva is igen kínos és illúzióromboló ám a mobil csörgése, de nem kell elkeseredni, van ám rajta kikapcsoló...

(micsoda eszement tahó dolog már bekapcsolt mobillal a szülőszobán... legalább némitotta volna le...)

2013. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan az teszi tönkre a pillanatot, aki nem tudva, hogy mi történik felhív valakit, vagy az, aki, habár tudja mi történik nem halkítja le a telefonját?
2013. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Tudta, hogy éppen szülök, mert a páromat is úgy hívtam be, hogy már vajúdok, nem bekapcsolva maradt a telefon, hanem a szülőszobára telefonált. Ott is van telefon.

Ez a durva.

2013. ápr. 4. 02:26
 6/37 A kérdező kommentje:

Annyira transzban volt, hogy nem volt képes megvárni, hogy a kisfia felhívja, de ezt is leírtam már.

Így már kezd érthető lenni?

2013. ápr. 4. 02:28
 7/37 anonim ***** válasza:
75%

Hülyeségen problémázol, nekem úgy tűnik, anyósod bármit is csinálna, bele kötnél, mert ki nem állhatod....

A gyereknek joga van a nagymamához, és fordítva.

Amúgy "szép" család vagytok, úgy szülsz gyereket, hogy még csak együtt sem éltek, párod az anyjával lakik...

Párodat lekezelően anyja"kisfiának" nevezed, hát ez is sokat elárul. Szegény gyerek, hova születik!

2013. ápr. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
44%

Igen, nehéz megvárni, mig felhívja a kisfia. Ha majd szül a menyed, lányod, rájössz. Baj van ott, ahol ezzel a telefonálással tönkre lehet tenni egy szülést.

Meg akarsz tőle szabadulni? Nincs jogod elvenni Tőle az unokáját, a gyerekedtől a nagymamáját.

Nem engeded be a kórházba? Mi ez a dac? 14 éves vagy?

Anyja mellé áll a párod? Jogosan..

Gondolkozz el a viselkedéseden, mert nem egy anyára vall.

Mert, ugye már Te is az vagy. Tessék felelősség teljesen viselkedni! Csak úgy csendesen megjegyzem, menyem szülés után egy héttel meghalt...Ennyit az aggódásról!!

2013. ápr. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
58%
Drága estenem ha vagy,arra kérlek ilyen Mennyecskével engem meg ne álldj!!
2013. ápr. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%
És ez a vezetékes hívás téged mennyire zavart? Ha valaki más telefonál be egy másik szülő nő miatt, akkor az is hibás? Vagy a melletted szülő nő, ha épp kiált?
2013. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!