Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki emberszámba...

Van itt olyan aki emberszámba veszi a házastársa exét? Vagy csak én vagyok ilyen csodabogár?

Figyelt kérdés
Persze vannak olyan exek akik tényleg a másik alá tesznek, de valahogy nem tudom elhinni, hogy mind ilyen. Mégis itt csak elrettentő példákat olvasok. Mi sem vagyunk barátnők, de normálisan el tudunk beszélgetni. Valamiért a férjem felesége volt, rendben hogy elváltak de ennek nem feltétlenül mindig az az oka, hogy az egyik fél id.óta, már elnézést a kifejezésért. Alap esetben azért ha én látok valamit valakiben amiért hozzámentem, és ő is látott az exében valamit amiért hozzáment, akkor egyenesarányosan következik, hogy ő sem a világ legszemetebb embere.

2013. ápr. 9. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én emberszámba veszem és ő is engem. Nem vagyunk barátnők és soha nem is leszünk, de tiszteletben tartjuk a másikat. Ennyi szerintem elég is.
2013. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális embernek igy kellene viselkednie, csak sajnos sokszor a féltékenység, irigység a józan eszet átmossa!
2013. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a következő helyzet van. Én is és a volt férjem is újra házasodtunk. A két család még ma is tartja a kapcsolatot egymással, Sőt a volt férjemnek a második gyermekének( az első a közös fiúnk) én vagyok a keresztanyja..

Ünnepek alkalmával 1 napot mindig eljönnek vagy mi megyünk.. Nincs semmi gond ezzel..

2013. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:) Csak tényleg mindenhol a "hülyeséget" olvasom, a környezetemben is vannak rossz példák. Pedig ennél jobban a gyerek alatt nem lehet vágni a fát..
2013. ápr. 9. 13:02
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez lenne a normális.
2013. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én emberszàmba veszem ôket, igaz, egyszer befürödtem az egyikkel, de tùléltük! Ôk is emberek:)
2013. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Mit lehet erre válaszolni? Olyan normális vagy, hogy az mar unalmas:-)

Gondolom az ellensegeid, ha voltak valaha, mar megpukkadtak

2013. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam van mindkettőre példa, igaz ők "csak" ex barátnők, vagy ex élettársak voltak, de ez lényegében mindegy, mindketten évekig részei voltak a férjem életének. Mondjuk baráti kapcsolatban egyikükkel sem vagyok/vagyunk. Az úgymond régebbi ex banki ügyintéző, és a mai napig ő intézi a számláinkat, banki ügyeinket. Amikor munkahelyet váltott, mentünk utána. Teljesen normális, kedves, aranyos volt velem is mindig. Nem mondom, hogy valaha is az volt a vágyam, hogy puszipajtások legyünk, de soha nem éreztem kellemetlenül magam a társaságában, vagy néztem rá ferde szemmel, csak azért mert valaha része volt a férjem életének.

A másik ex-szel viszont már egészen más a helyzet. Ő volt az előttem lévő kapcsolata a férjemnek, már vagy fél éve szakítottak, mire én képbe kerültem egyáltalán. Mégis úton-útfélen elmondott mindenféle riherongynak (csak a szalonképes verziót írtam le, de amúgy voltam én minden cifra, de tényleg). A mai napig ölni tudna a szemével, ha csak meglát (szerencsére nem gyakran futunk össze), ismerősöktől halljuk, hogy a mai napig rendszeresen rákérdez, hogy mi van velünk, jól megvagyunk-e, és próbál engem rossz színben feltüntetni. Na most alapból úgy vagyok vele, hogy ha ő ezzel mérgezi a lelkét, hát tegye, nekem ettől nem lesz sem jobb, sem rosszabb. Viszont azért őszintén magamba nézve azért a közömbösnél kicsit negatívabbak az érzéseim iránta. Bár ebben azért az is közre játszik, hogy annak idején megjelent az esküvőnkön, és bár balhét nem csinált, hát mit ne mondjak... finoman szólva is megfagyott a levegő, sikerült némiképp elbaltáznia így is a napunkat.

2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért olvasol itt csak elrettentő példákat, mert ide az emberek a problémáikat jönnek elmondani, segítséget kérni, nem elmesélni, hogy éppen milyen jót beszélgettek a párjuk exével.
2013. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha a jut is marad is elvet veszed alapul, akkor persze hogy emberszámba veszed.
2013. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!