Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan vívjam ki, hogy embersz...

Hogyan vívjam ki, hogy emberszámba vegyenek?

Figyelt kérdés

Tudom durva a kérdés, de néha úgy érzem, abszolúte felesleges vagyok. Szüleim teljesen öcsém bűvöletében élnek, és állandóan én vagyok a bűnbak, bármi hülyeség történik családon belül. Például: el kezdtett érdeklődni fotózás iránt, kapott is egy nagyon drága gépet, asmit alig használ, kb dobálja össze-vissza. Én építésznek tanulok, és saját kis zsebpénzemből kellett venni számítógépet magamnak-dolgoztam több nyarat érte-, hogy tanulhassak programokat, amik nélkülözhetetlenek ehhez.

Öcsémnek akkor már több éve volt saját gépe, ami szerintem tele van vírussal és "ronggyá" van gyötörve.

Rendszeres van az, mivel még itthon lakom, hogy öcsém után mosogatok, takarítok, ő elmegy bulizni, betépve jön haza. Ha én elfogyasztok egy pohár bort, világégésnek számít. Egyszerűen szüleim úgy kezelnek, mint valami retardáltat, régen el kellett volna költöznöm, csak a számítógépre ment el az összes pénzem. Mit tehetnék?:S

Én lány vagyok, 19 éves, öcsém 15 éves.


2010. aug. 12. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az öcséd 15 évesen jól el van kényeztetve. Ennek később még megisszák a szüleid a levét.

Szerintem nem kell csinálnod semmit. Az öcséd majd gondoskodik arról, hogy te legyél a kedvenc.

2010. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szüleidet nem zavarja a hogy a 15 éves fiuk betépve jön haza,Akkor nincs miről beszélni,veszett fejsze nyele,költözz amilyen gyorsan tudsz,pl.:barátokhoz,s aztán majd fizetsz ha tudsz,ha lesz melód vagy ilyesmi.
2010. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet hülyeség.. de szerintem elkéne tűnnöd pár napra.. hátha attól megjön az eszük, és rájönnek h valamit nagyon rosszul csinálnak, ha meg nem akkor menj koliba, és amint tucc tűnj el otthonról, mert annak semmi értelme h ha csak kihasználnak.. bár gondolom ezt te is tudod. Az öcséd meg sz*rd le és ne szolgáld ki, nem tett érte semmit.
2010. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen neked lesz munkád,öcséd meg drogos lesz,csak ha kell majd pénz a nyakadra száll,drogossal megkell minden kapcsolatot szakitani,mert veszélyesek a körülöttük élőúkre.
2010. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen azon vagyok, hogy elköltözzek. Pedig szüleim jó emberek:S Öcsém is tudna "jó arc" lenni, ha nem szállna el magától-szerintem haverok hatása. Apám eléggé hímsoviniszta, aztán lehet ez is közrejátszott a helyzet kialakulásában.

2010. aug. 12. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Minek tűröd ezt? Ösztöndíjból is meg lehet élni, odaköltözöl más egyetemistákhoz. Alig lesz havi kiadásod. Hagyd őket a túróba.
2010. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy jelentkezz kollégiumba.
2010. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apád egy szemét. De sebaj, költözz el albiba, és akkor vége. Nem fognak soha tisztelni, mert lány vagy. Te se tiszteld apádat mert ő egy faszi. Ennyi. Dolgozni meg soha se dolgozz helyettük, mert még jobban lefognak nézni.

Költözés+diákmeló=szabadulás, boldogulás.

Öcsédből meg egy lúzer senkiházi nem lesz soha, és semmire nem fog jutni mert egy lusta alak.


Ismerek ilyen pasikat akik el lettek kapatva, egy nagy senkik és nincs nőjük se, feleségük se 40 évesen.

2010. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleid nem akartak téged, vagy ha igen, akkor fiút akartak. Nálunk ugyanez a szitu, csak nekem hugom van. Én leszartam, villámgyorsan lezizzentem otthonról. Neked is csak ezt tudom tanácsolni, a fősulit leteheted estin is. Jobban járnál.


Egy egész pohár bort??? HOGY KÉPZELED??? SZÉGYELLD MAGAD! :D Fel a fejjel. Nem fog megjavulni. Vagy elfogadod a helyzetet, és lelépsz, vagy harcolsz a szélmalmok ellen. Győzni nem lehet. De kiszállhatsz a játékból.

2010. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!