Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém emberszámba se vesz....

Piciregica kérdése:

Az öcsém emberszámba se vesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

én 18 éves vagyok lány vagyok,az öcsém 15 éves.Tipikus példája napjaink "szarok mindenbe" fiataljainak.Nagyon eltávolodott tőlem,és nem hajlandó beszélni sem velem,csak átlagos dolgokról,ha olyan kedve van,am meg le se szar.,,

hét közben koleszba van,hétvégén amikor hazajön,csak a gép előtt ül,és semmit nem csinál.Csak a haverjai léteznek neki.őket tartja családjának.apukánk külföldön do9lgozik,anyu meg nem bír vele.Segítsetek,hogy tekinthetne rám úgy mint nővérére,mit csináljak?


2011. ápr. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

próbálj közeledni felé.Ülj le vele és beszélgessetek."Szállj rá",menj oda amikor gépezik,ülj le mellé és kérdezd meg tőle,hogy "mi volt a suliban?"

stb...

2011. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha elküld a p*csába,h ne zavarjam?
2011. ápr. 13. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor ép nem csinál semmit, akkor kezd el vele beszélgetni. Nem kell nagy dolgokat csinálnod, csak kérdezd meg, hogy telt a hete. Aztán már jön a többi téma is ha szerencséd van. Te is voltál serdülő, lehet hogy még mindig az vagy. Ő is most ebben az időszakban van, ez az életszakasz ezt követeli meg, barátok, önállóságra törekvés, "leszarom" magatartás,magányra vágyódás. Ezt neked is meg kell értened, hagyd, hogy egy kicsit úgy éljen ahogy ő akarja, egy pár év múlva újra rendes lesz a viszonyotok.
2011. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez már rég átlépte azt a bizonyos serdülő határt...

pánikbeteg vagyok,és am is szükségem lenne arra,h ő figyeljen rám,anyu se érdekli...kettőnknek kell vinni az itthoni dolgokat...és fasza volt a tél is...én hordtam be a fát a kazánházba,azöcsém helyett,mert őt nem érdekelte,anyura meg inkább nem bíztam,mert gerincvelőgyulladása volt,és gyakran fáj a háta így is

2011. ápr. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!