Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?...

Mit mondjak a szüleimnek? Megvertek.

Figyelt kérdés
Amikor este jöttem haza megvertek a cigányok és durván fel van dagadva a szemem meg van pár seb az arcomon. Nem is mentem így iskolába. Nem akarom, hogy a szüleim megtudják az igazat mert anyám egyből elkezdene intézkedni meg megint beszámolót tartana hogy vigyázzak magamra, mindig hívogatna ezt meg nem akarom. Az egyik kérdésem az lenne, hogy a szüleimnek mit mondjak, a másik az, hogy hogyan tüntethetném el minél hamarabb a szememről a nyomokat?
2013. ápr. 9. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért jó az ha titkolod. Egyszer majd megkéselnek, akkor meg már mindegy lesz.


Mielőbb iratkozz be önvédelmi képzésre, és szerezz be valamilyen önvédelmi eszközt pl gázsprayt. Anyádnak meg mondd meg, hogy azzal nem segít ha hívogat, inkább adjon pénzt karate edzésre.


Sajnos tudom, hogy vannak olyan helyek, ahol egyszerűen más nem segít, még a rendőrség sem. Saját tapasztalat... Az viszont általában visszatartó erő náluk, ha tudják, hogy meg tudod védeni magad. A kutyától meg általában félnek, ellentétben a rendőrökkel.


A szemedet meg jegeld.

2013. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidet ne verd át. Az igazat mondd! A nyomok idővel elmúlnak.
2013. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1. Őszintén, nem te tehetsz róla, nehéz is lenne valami mást kamuzni.

2. Megvárod, amíg meggyógyul. A smink sokszor csak ront a helyzeten.


De este nem vették észre?

2013. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, és mondd el az igazat. Ez nem kéne, hogy kérdés legyen.
2013. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2,5 évig jártam kickbox edzésre de nem megy olyan profi szinten hogy leüssek magam körül vagy 6 kancigányt. Amennyire tudtam védekeztem, ütöttem én is ahogy tudtam de kevés voltam oda egyedül.

Este amikor hazajöttem szerintem már aludtak én meg gyorsan le is feküdtem reggel meg nem találkoztunk.

2013. ápr. 9. 14:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szóljál! Lehet hogy legközelebb is összetalálkozol velük és akkor meg is ölnek!
2013. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már cikinek érezd azt, hogy megvertek a cigók!!! Szóljál csak a szüleidnek és jelentsétek fel őket. Gondolj arra, hogy mennyivel jobb, hogy ők most rajtad nevetnek, hogy milyen jól elbántak veled, na meg arról nem is beszélve, hogy másokat is megtámadnak majd.

Lehet hogy azok nem lesznek annyira "szerencsések" hogy ennyivel megússzák mint Te. Ez a Te felelősséged is.

2013. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért akarod titkolni? Azért, hogy állandóan fenyegethessenek? Ha nem áll mögötted senki, akkor megtehetik. Ne legyél hülye. Hány éves vagy? Irány a rendőrségre látleletért, a többit bízd rájuk. Tudom, nincs jó híre a rendőrségnek, de ha meg sem próbálod, azzal csak magadnak ártasz. Nálunk is vertek már meg ok nélkül embereket és mindet elkapták.
2013. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
Az azért leírnád,hogy miért is vertek meg? Gondolom mentél szép csendben az utcán,és csak úgy puff oda ütöttek.Jól gondolom,ugye?j
2013. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, nem tudom, hogy iróniából írtad-e, hogy csak ment, és megverték, de ha igen, akkor üzenem, hogy ez így igen gyakran előfordul...


kérdező! tegnap, ahogy hazaértél, abban a pillanatban fel kellett volna hívni a rendőrséget! De még most sem késő, mindenképp tegyél feljelentést! Te megúsztad ennyivel, de mi lesz, ha a következő nem? Vagy egy lányba kötnek bele? Esetleg megerőszakolják? Ilyen SOHA nem szabad szó nélkül hagyni!! Nehogy már félve lépjünk ki a lakásból!!!

Azonnal hívd a rendőrséget, feljelentést kell tenni!!!


És vegyél gázsprayt!!

2013. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!