Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?...

Mit mondjak a szüleimnek? Megvertek.

Figyelt kérdés
Amikor este jöttem haza megvertek a cigányok és durván fel van dagadva a szemem meg van pár seb az arcomon. Nem is mentem így iskolába. Nem akarom, hogy a szüleim megtudják az igazat mert anyám egyből elkezdene intézkedni meg megint beszámolót tartana hogy vigyázzak magamra, mindig hívogatna ezt meg nem akarom. Az egyik kérdésem az lenne, hogy a szüleimnek mit mondjak, a másik az, hogy hogyan tüntethetném el minél hamarabb a szememről a nyomokat?
2013. ápr. 9. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jaj, utolsò, ne màr!!

Kérdezô: menj làtleletet vetetni, ha van vmi tàrgyi bizonyiték, az is jò (ujjlenyomat), nyomd fel ôket, hàtha...ha elküldenek (velem elôfordult), menj tovàbb, ne addfel. Engem majdnem kicsinàlt egy.

2013. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9 Ugye most csak provokálni akarsz?
2013. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Egyszer volt mar hasonlo egy haverommal, fel is jelentette aki kellett es nem csinaltak semmit csak elmondtak neki hogy nem szabad meg ilyenek. Ezzel tenyleg k#*%@a sokra megy az ember. Amugy ja kb igy volt. Jottem haza, egy buszmegallonal megkerdeztek hogy mennyi az ido, mondom nem tudom, elkezdtek beszologatni utana cigit kertek es bekeritettek. Anyamnak azert nem akarom elmondani mert megint ugy fog viselkedni velem mintha egy 10 eves lennek aki nem tudja megvedeni magat ezert 24 ora felugyelet kell melle.
2013. ápr. 9. 16:45
 14/21 anonim ***** válasza:
Csoportba verődött cigókkal szemben nincs az az isten, ami megvédjen, még ha többen vagytok se biztos hogy elég. Ilyen megtörténhet néha sajnos, főleg rossz környéken, de ettől még el kéne mondanod nekik és nem eltitkolni :/ Mondd el az igazat. Amúgy meg ezeknek kedvenc dolguk tüzet kérni és utána ha adsz, ha nem, jól megverni.. de mondom, tényleg ne titkold el, amúgyse tudod, hacsak nem találkozol velük egy hétig kb..
2013. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Làtom, nem vàltozott sokat a hozzààllàsuk...én bizonyítékot is vittem, làtlelettel, és a cigànyt vêdték, aki, ha nem szakad el az öve, megfolyt. Ez sajnos magyarorszàg. De a szüleid elôtt ne titkold el!
2013. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
mégis, hol élsz? nem lehet arról a környékről elköltözni? És hány órakor volt mindez? Ami azt illeti, sajnos sötétedés után már nem igen lehet kimozdulni a legtöbb helyen, ha nem akarod, hogy megkéseljenek, vagy halálra erőszakoljanak.
2013. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért az nevetséges, hogy a rendes embereknek el kéne költözniük, aztán mikor kiürül a falu vagy település, akkor meg azzal jönnek, hogy gettóba zárjuk őket. De sajnos Sátoraljaújhely, Kisvárda no meg a többi borsodi, szabolcsi település java részén vannak ilyenek, de akár Pesten is. Látjátok Pécsen már a sokadik ilyen történik, amiben nőket bántalmaznak, sőt megölnek ráadásul !!!, mondjuk férfiakat sem kéne...Akkor most néptelenedjen el az ország? Amúgy ez történik.
2013. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Valamikor 10 után amikor jöttem az állomásról. Borsodi vagyok és nem fogok csak azért elköltözni mert ezeknek a retkeknek nincs más elfoglaltságuk.
2013. ápr. 9. 19:40
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is borsodi vagyok, s tényleg szörnyű itt a helyzet. Igaz adják is alájuk a lovat, mert nem dolgoznak, mégis megélnek a segélyekből, gyerekekből. Érdekes egy életforma.

Minden nap látom miket csinálnak, hát...nem egy magas értelmi színvonalon mozog a többsége.

A normális, dolgozó c.igányokkal semmi bajom, nekem is vannak munkatársaim között, s ugyanúgy beszégetek velük.

Itt a gond egy bizonyos réteggel van, s ezt nagyon jól tudják az értelmes c.igányok is.


Hány éves vagy?

2013. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
18
2013. ápr. 9. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!