Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg erről...

Hogyan győzzem meg erről édesapámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy hogyan győzhetném meg édesapámat arról, hogy elengedjen a PlayIT-re?(szombat) Nagyon szeretnék el menni de azon a véleményen tartja magát, hogy nem enged el mivel még kicsi vagyok, ami szerintem nem igaz tudok vigyázni magamra épp ez a felfogása miatt már 8 hónapja járok karatéra is. Méghozzá 13-an lennénk összesen. A válaszokat előre is köszönöm.

14/F


2013. ápr. 9. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem megy el veled?
2013. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem jönne el velem utálja a kockákat és engem is folyamatosan szekál, szívat stb. :/ Anya azt mondta, hogy az ő részéről oké azt mondta, hogy ő sem teljesen ért vele egyet de elenged mivel tudja, hogy tudok magamra vigyázni.
2013. ápr. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!