Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » H győzzem meg a szüleimet h...

H győzzem meg a szüleimet h új laptop kell?

Figyelt kérdés
van egy 6 éves laptopom de már elég rossz állapotban van arra még jó h netezzek,de zenét hallgatni játszani már egyáltalán nem jó,és nekem elég lenne egy 120 000 is de ők azt mondják h 180 000 kell de akkor gyűtsem össze rá én a pénzt

2013. márc. 29. 15:31
 1/9 anonim válasza:
Formatáld.
2013. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél asztalit okostojás, ugyanazt asztaliba jóval olcsóbban megkapod,mint laptopba, és akkor a 120-ból is kijön,amit akarsz.
2013. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok mondani, hogy 120-ért vettem fél éve Toshiba laptopot és tökéletesen jó, a régit meg el tudod adni szervízbe alkatrésznek!
2013. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor álljál neki. Van valami kereseted?
2013. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Spórolj. Gyűjtsd össze a felét, és ha látják hogy komolyan akarod, lehet kipótolják. De azt ne várd el tűlük hogy az egészet ők állják..
2013. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Játszani alapból sem jó a laptop.
2013. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ha ilyen értelmetlen dolgokra kell a gép, én sem adnék egy fillért sem. Kicsit ki kell pofozni amúgy, és kész. Nekünk is van egy 10 éves laptopunk, kétévente kiganézom, és gyönyörűen működik, csak az akksi sz@r már, de az meg mindegy. Internetezni, zenét hallgatni sőt még akár munkára és tanulásra is kiváló, a játék meg fail, akkor gyűjtsél.
2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
Zenét hallgatni utoljára a 486 SX 33-as procis gépem volt kevés. Gyanítom, hogy akkor te még nem is éltél. Valamit rosszul csinálsz.
2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Format és windows 8 segítene rajta ideiglenesen, amíg meglesz a pénz.


Gusztustalanul néz ki a win 8, de tagadhatatlan, hogy a hülye csempék kitiltása után megközelítőleg 5x gyorsabb, mint a win7 (xp-ről meg vistáról meg inkább ne is beszéljünk). Ráadásul ami engem meglepett, hogy installáláskor rengeteg addig megoldatlan driverhibát felismer és automatikusan kijavít. Szerintem egy próbát megér ideiglenesen.

2013. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!