Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt ez az ember?

Figyelt kérdés
szerelmesek voltunk .terhes lettem.örültünk .egy darabig.egy veszekedés után kijelentette ez a gyerek nem az övé,én meg ribanc vagyok szerinte.érthetetlenül álltam mert soha nem csaltam meg.még a korházba sem jött el amikor megszületett a gyermeke.honapok teltek ,nem jelenkezik.én apasági pert inditottam mert halál biztos vagyok az igazamban.szeretnék a szemébe nézni amikor ez kiderül.nagyot csalodtam nem is értem magam.szerintetek láthattam volna ezt elöre?

#család #apaság #egyedülállo anyák
2013. ápr. 10. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, sajnos. Nem mindig lehet előre látni, pláne, ha az ember a rózsaszín felhők között lebeg.....
2013. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy láthattad volna, ez most csak már utólag tudod végiggondolni. Te szerelmes voltál, lehet, hogy elsiklottál a dolgok felett. Lehet, hogy valaki bogarat ültetett a fülébe és ezért hagyott ott. Lehet, hogy ennyire befolyásolható, de te ezt nem vetted még akkor észre. Sok minden lehet...
2013. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mit gondoltok ha kiderül az apasága és esetleg igényt tart a gyermekre ,van esélye?saját házzal rendelkezem,igaz most nagymamámhoz költöztünk.,hogy jobban be tudjuk osztani a pénzt.
2013. ápr. 10. 09:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonyitani akarod az apaságát, miért nem a legegyszerűbb megoldást választottad?
2013. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van eselye, persze. De nem valoszinu, hogy akarja azt a gyereket....
2013. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
arra gondolsz hogy miért nem csináltattam dns vizsgálatot?ezt most komoly hogy én aki tudom az igazat ,nekem kelljen 100000ért vizsgálatot csináltatni?
2013. ápr. 10. 10:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban, ha a fazon apasága kiderül, oda rángatja a gyerekedet, ahová akarja.
2013. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
no azért nem.rögtön inditom a gyermekelhelyezést is.ha akarja jöhet ,foglalkozhat vele,ha gondolja támogathatja is.szopizos gyereket hova visz?
2013. ápr. 10. 10:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Nezd, pont annyi eselye van ra, hogy a gyereket nala helyezzek el, mint neked. Az, hogy szoptatod, nem szamit - etetheti epp tapszerrel is.
2013. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem nyomtad a kezébe a lóvét, és küldted DNS-re, hogy keressen magának egy olyan céget aki megcsinálja neki? miért rögtön a bírósággal inditottál? Ez elég gáz egyébként rád nézve.


A gyereked innentől kezdve, hogy kiderül az apaság, akár hány éves bárhová rángathatja, és bárkinek kiszolgáltathatja. Ennyit megér egy "apaság" számodra? Ha elinditottad már késő bánat, ezért legközelebb 2x gondold meg, hogy mi számít számodra a gyereked, vagy a bosszú.

2013. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!