Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy rossz ember vagyok....

Én egy rossz ember vagyok. Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Az egész lényemet, gondolkodásomat kellene. Gonosz vagyok, cinikus, nagyképű, egoista, másokat lenéző, feszültséget generáló, nagyszájú, türelmetlen, ostoba.

Nem akarok így élni, meg szeretnék változni.

Ráadásul ronda vagyok, spórolni nem tudok, így mindig mínuszokban vagyok, pénzem sosincs.

Akaratos vagyok, de gyenge, pl. kihisztizem magamnak amit akarok, de a cigiről nem tudok leszokni.


21/L


2013. ápr. 4. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb feltétele a változásnak, hogy te magad akarsz megváltozni, megvan. Sikerülni fog, biztos vagyok benne! Most pedig kérünk 1 db jó tulajdonságodat elmondani nekünk.
2013. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
gratulálok, az emberiség 98%-ába tartozol
2013. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
(és nemáá a 2 % :)
2013. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Kezdek vonzodni hozzád!!!! (Képet küldesz priviben? Kérek!!!)
2013. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 áááááááá ... szintén a 98-ban :)
2013. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szintén a 98%-ban vagyok...

Kérdező! Biztosan van jó tulajdonságod is.

Rosszakat meg próbáld javítani.

2013. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elindultál a változás útján-hogy ezeket felismerted, és szembe néztél vele.No már most, ettől a pillanattól vűáltozol, ha: mindezeket a dolgokat tudatosan irányitva, fordítasz a dolgokon, homlok egyenesen.
2013. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne változz meg, a jók hamarabb halnak, csak a filmekben győz mindig a jó!

Legyél olyan, amilyen, válogasd meg a barátaidat, legyél olyan, ahogy boldog vagy, ennyi.

2013. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:
51%

Miért vagy ilyen? "cinikus, nagyképű, egoista'

Mit palástolsz ezekkel?

Gyerekkorod milyen volt?

Szerettek, gondoskodtak rólad, figyeltek rád?

2013. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pi.nóra ***** válasza:
Gonoszkodj kevesebbet. Próbálj meg előbb gondolkodni mielőtt cselekszel. Gondold végig, hogy a következő lépés amit teszel az hogyan fog hatni emberekre. Képzeld néha az ő helyükbe magad. Például ha egy ismerősödet ok nélkül leszidnak és te ott vagy akkor védd meg és érezz együtt vele, mert te sem örülnél ennek. Kifejezetten bosszantana. Legyél segítőkész, mert az mindig jól jön mindenkinek. A cinikussággal nincs nagyobb probléma. Azt vegyítheted a humoroddal és közkedvelt leszel. Ha nagyképű és egoista vagy akkor nézz magadba és ismerd fel azt e mit most ide írtál kérdésnek. Te egyáltalán nem vagy hibátlan, lehet ne szállj el magadtól, mert nincs mitől. feszültség generáló, nagyszájú vagy, akkor tanuld meg bevarrni a szádat. Gondolt végig mit teszel és gondold át a következményeit. Ha türelmetlen vagy, akkor végy egy nagy levegőt és lassíts magadon. Ostobaság ellen olvass sok könyvet, próbálj racionálisabban gondolkozni. Sok sikert a változáshoz.
2013. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!