Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem korai egy 28...

Szerintetek nem korai egy 28 éves férfi szájából ezt hallani egy hónap után?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy velem akarja leélni az életét és tőlem szeretne gyermeket. Ugyanakkor valóban jól megvagyunk. Megakarjuk próbálni az együtt élést is. De ő erre azt mondta, hogy azzal sem lesz probléma.
2013. ápr. 10. 09:26
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
75%
Szerintem ez csak idővel derülhet ki de az pozitív ha megvan az elszántság.
2013. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit furcsa!
2013. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Sokan így gondolkodnak még a kapcsolat elején. Aztán vagy teljesen megváltozik a véleménye, vagy teljesen biztos lesz magában. Korai vagy nem korai, de annyi kapcsolatban felmerül az elején az "örökké együtt" és a vele járó dolgok.
2013. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Igen szoktak ilyenről beszélni hogy "örökké együtt". De az hogy tőled akar gyereket, ezt honnan a fenéből tudja 1hónap után? Ha ilyet is gondol, miért beszél erről? Kicsit sem tart attól hogy ez a másikból ellenérzést vált ki? Szóval ott azért valami nem gömbölyű a pasinál.
2013. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Nekem eddig 3 barátom mondta ezt az elején szintén, de ebből kettővel 2 es 3 év után szakítás lett. A jelenlegi párommal néz ki úgy, hogy talán be is teljesül 4 év után a dolog.:) Eleinte minden szép, tervek stb., de aztán sok minden változhat, ha oszlik a rózsaszín felhő.
2013. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Hát előfordul. Mindenesetre meg kéne próbáljátok az élettársi viszonyt vagy 3 évig, gyerek nélkül. Ha jól működik akkor akár családot is lehet alapítani.
2013. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

Vigyázz ezzel az emberrel, valószinűleg régóta nyomoztathatott utánad, és feltérképezhetett csak mostanság lépett szinre nálad.


Nem egyenes a tag és abszolút szinház amit játszik.100%

2013. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%
1 hónapos friss kapcsolat esetén, senki nem tenné ezt, ha-tiszta, és nincs piszkos dolga/szándéka.
2013. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

hát én nem értelek titeket, ha már valaki az elején sem gondolkodik pozitívan, abból akkor később mi lesz?

én csak úgy tudok elképzelni kapcsolatot, hogy adott pillanatban teljesen komolyan gondolom, aztán majd később kiderülhet hogy nem volt igazam, de ha már akkor és ott is úgy vagyok vele hogy valószínű nem leszünk együtt örökké akkor ott azonnal megszakítom a kapcsolatot, ennek csak így van értelme. (fiatalon is)

2013. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusú férfiak, nők. Egy exem is pár hét után közölte, hogy szeret én meg csak pislogtam, mert oké, hogy bennem is voltak már érzések, jó volt vele stb, de az igazi szerelemtől még messze álltam. Ő viszont szent meggyőződéssel szeretett már akkor. 5 évig voltunk együtt.

Nekem több idő kell, a szikra persze megvan a kapcsolat elején, de nekem meg is kell ismerjek valakit, látnom hogy milyen valójában.

2013. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!