Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te összeköltöznél egy férfival...

Te összeköltöznél egy férfival 3 hónap ismertség után? (26 éves a férfi)

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedtünk meg. Órákat írogattunk chat-en, nagyon tetszünk egymásnak. Mindketten dolgozunk és albérletben lakunk munkatársakkal, barátokkal.

Megkérdezte, hogy lenne -e kedvem hozzá és az egyik barátjához költözni. (így 3-an laknánk, nappali +2 szoba)

Minden vágyam az együtt lakás!

A mostani szituáció:

80%ban együtt alszunk, vagy nálunk, vagy náluk.

Mindig probléma, mikor hol főzzünk, kinél milyen hozzávaló van, mit vegyünk még, honnan indulunk munkába, mennyi és milyen ruhát vigyek/hozzon magával (kinél hányat alszunk).

Kicsit azért zavar, hogy csak 3hónapja ismerjük egymást, de én nagyon szeretném.

Vélemények?

24/N



2013. jan. 12. 21:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Tudod ,lakva ismerszik meg az ember. Amit én egy nagyon idegesítő mondásnak találok. Szerintem a kérdésedre a válasz nem. Mivel chateltek ,sokkal gyorsabban tudtok egymáshoz közel kerülni ,mintha randizgatnátok.
2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, de már 3 hónapja majdnem minden nap találkozunk, együtt alszunk és bemutattuk egymást a barátainknak.
2013. jan. 12. 22:01
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

hasonló helyzetben vagyok, 3 hónapja együtt, sok együtt alvás, problémá ka ruhákkal, főzéssel...de én nem akarok előrerohanni az időben, pedig szívem szerint minden percem vele tölteném, de nincs itt az ideje. Jó néha hazamenni a kis kuckómba, jó érzés h hiányzunk egymásnak, h szervezkedni kell h mit h intézzünk és nem a takarításon megy a vita...én még egy ideig nem tervezek összeköltözni, mert úgy érzem átugranánk egy fejezetet, ami igenis szép...de te tudod ez csak a véleményem

21L

2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
Várd ki hogy a pasi lépjen az ötlettel.
2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy megkérdezte, hogy hozzá költöznék -e.

Vagyis ez úgy történt, hogy az ölébe ültetett és azt mondta, h nagyon örülne, ha hozzá költöznék. (hozzájuk)

Én ennek nagyon örültem, de egy kicsit meg is ijedtem.

Boldogan mosolyogtam, de nem mondtam semmi konkrétat, mert eléggé meglepődtem.

2013. jan. 12. 22:11
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Mi is három hónap után költöztünk össze, hasonló korúan (21 és 26 évesek voltunk). Már 3 éve élünk együtt, soha semmi gond nem volt :)
2013. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Már többször laktam vadidegenekkel, (szoba bérlés).

Velem sohasem volt probléma, főzök magamra, elpakolok magam után, dolgozok, bevásárolok, kulturáltan viselkedek lakóközösségben.

Sajnos az eddigi barátaim nem dolgoztak és nem akartak elköltözni otthonról. (Én vidéki vagyok ők Budapestiek, tehát megtehették)

Ez nem is zavart nagyon, de általában láb alatt éreztem magam, ha náluk aludtam többször. A konyhában sem tudtam annyira kibontakozni, mivel az az édesanyjuk birodalma volt, nem akartam a hűtőben, edények közt turkálni, elhasználni az ételhez valót, vagy elszeparáltan vásárolni... a mosás is probléma volt, nem akartam, hogy kiszolgáljanak, de belenyúlkálni sem akartam az ő dolgaikba. Szerettem volna velük is közösen lakni, de nem akartak, mert kényelmesebb volt otthon, én pedig nem szerettem volna "beköltözni". Ezért ez soha sem valósult meg.

2013. jan. 12. 22:22
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyakorlatilag három 5 hét után költöztünk össze, mert nem talált normális albérletet, nálam aludt, közben keresgélt, 2 hét után talált egy normálisat, de akkor meg már azt mondtuk ne menjen, mivel egyik lakótársam már tervezte, hogy összeköltözik a barátjával. Ők is isteni jelnek tekintették, hogy lenne jelentkező a szobájára. 2 hónapig volt külön szobánk hivatalosan, de csak a ruháiért ment be.. Így inkább kerestünk egy másik albérlőt, hogy kevesebb legyen a rezsihányad.

Ennek 10 éve.

2013. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%

"Az interneten ismerkedtünk meg."

Már rosszul kezdődik:D:D:D

2013. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Előző vagyok

"Három együttlét után"..

Amivel csak azt akartam kifejezni, hogy igencsak a kapcsolatunk elején :)

2013. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!