Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pároddal az utcán kézen fogva...

Pároddal az utcán kézen fogva mentek? Társaságban?

Figyelt kérdés
nekem nagyon fontos ez...barátomnak kevésbé. Főleg ha társaságban vagyunk azt mondja h nem olyan illendő. Ez nekem eleinte rosszul esett de talán igaza van. Szerintetek? Ha megfogom a kezét nem ereszti el, de ő magától nem fogja az enyém. Tegnap pl voltunk várost nézni egy ismerős párral ők kb sosem fogják egymás kezét ez engem meglepett. Szerintem ha 4esben vagyunk semmi rossz nincs abban ha kézen fogjuk egymást. persze ha úgy adódik akkor elengedném...mit gondoltok? mennyire fontos a kézfogás?
2013. ápr. 10. 11:56
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
53%

Nekem fontos,90%-ban fogjuk egymás kezét (a maradék 10%-ban két kézzel cipekedünk)

Szerencsére párom is olyan mint én,ha csak a hajam igazítani engedem el a kezét,már nézi,hogy mikor szabad megint a kezem,hogy foghassa:)


Ha másik párral vagyunk,akkor is fogjuk egymás kezét ha a másik pár nem,ő dolguk.

2013. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
64%
Általában fogjuk egymás kezét :) Pedig már 4 éve együtt vagyunk.
2013. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
67%

Minden ember más, szerintem az sem gáz, ha nem fogjátok egymás kezét, de az sem, ha mindig. Nem ezen múlik a párkapcsolat milyensége.

Mi például mindig fogjuk egymás kezét, ha csak ketten vagyunk akkor is, ha nagyobb társasággal, akkor is. De a húgom például nem szereti, ha fogják a kezét, nem tudom miért, egyszerűen nem szereti, és kész. Ők például sosem mentek kézen fogva, mégis együtt vannak lassan 10 éve. :)

2013. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
nálam az a baj h ha nem fogja meg a kezem akkor mindig azt érzem h nem szeretne a közelemben lenni. Ez biztos belemagyarázás. Pedig többször mondta h ha én meg akarom fogni a kezét akkor menjek oda és fogjam meg. De nekem meg olyan jól esne ha ő "kezdeményezné" ezt...
2013. ápr. 10. 12:01
 5/56 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem kell emaitt félned, picit túl reagálod.

Én csak akkor fogom a kezét inkább, ha kettesben sétálunk, társaságban soha.

2013. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
28%
Általában fogjuk egymás kezét, pedig már 6 éve együtt vagyunk. Eleinte én óckodtam tőle, olyan "furcsa" volt, de azért csak nem engedte el a kezem, így hozzászoktam. Persze vannak olyan szituációk, amikor nem fogjuk egymás kezét. De szerintem nem ezen múlik egy jó kapcsolat!
2013. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, amit írsz, az én párom sem fogja meg a kezem általában csak úgy önszántából, de én mindig belecsimpaszkodom, ha kell, ha nem, megfogom a kezét, megölelem, hozzábújok, rádőlök a vállára, de soha nem taszít el magától, mondván, hogy nem illik. Nekem nagyon fontos a testi kontakt, valahogy biztonságban is érzem magam, ha hozzá bújok, és büszke vagyok rá, hogy hozzá tartozom. Utcán csak egyedül puszilkodni nem szoktunk egyáltalán, mert szerintem sem utcára való.


Ez szerintem csak azért van, mert mindenki máshogy fejezi ki a ragaszkodását a másik felé, valakinek az érintés fontosabb, mint a másiknak. A másik meg másmilyen úton fejezi ki a szeretetét.

2013. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%

Szoktuk egymás kezét fogni, de én kifejezetten utálom, csak azért fogom mert különben az asszony besértődik.


23F

2013. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekem nagyon fontos a fizikai közelség, és könnyen elkezd kattogni az agyam.....ígérem leállok ezzel :D
2013. ápr. 10. 12:08
 10/56 anonim ***** válasza:
47%

3-as vagyok megint..

Szerintem is kicsit túlreagálod. Nem a kézfogáson múlik, hogy ki mennyire szereti a másikat. Ha például a férjem olyan típus lenne, aki nem szereti, ha fogják a kezét, hát nem dőlnék a kardomba, az biztos. Nem ebből érzem, hogy szeret, és fontos vagyok neki.

2013. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!