Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Váratlanul anyós és após...

Váratlanul anyós és após jelölt beugorhatna hozzátok a pároddal nem közös saját lakásotokba?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk házasságot és közös lakásvételt sem.

2013. ápr. 3. 10:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Be. Nincs rossz viszonyom anyóssal, és a páromnak sem anyukámmal. Így bármikor szívesen látjuk őket. Testvérek ugyan így.
2013. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Akkor jön, amikor akar, annyi h hacsak 5 perccel is, de előtte egy telefont eresszen meg.
2013. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nincs rossz viszony, de nálunk ez sohasem volt szokás. Már az apám és anyám is különmunkákat vállalt egy részét otthon kellett előkészíteni, én eleve otthon dolgozom, itt van az irodám is, így nagyon-nagyon zavar, ha bárki váratlanul beállít. Az össze barátomnál az a szokás, hogy pl 13-14 között előre megbeszélt napon lehet még közeli rokonokat is fogadni, utána nem illik már maradni.
2013. ápr. 3. 10:23
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Váratlanul nem szoktak jönni. Először felhív, hogy otthon vagyok-e egyáltalán.
2013. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Váratlanul nem.

De ha előtte szól 10 perccel,hogy itthon vagyok-e,jöhetnek-e,ráérek-e,akkor igen.


De a szlás nélkül jövőket nem szeretem,mi van ha épp szexelünk vagy kiengedtem egy nagy kád forró vizet,stb.


És ez nem anyós apósra vonatkozik,hanem mindenkire (igen,saját anyámra is)

2013. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A másik alternatíva amit szeretnének bevezetni, hogy felhív és ha otthon vagyunk elindul.

Csak az a gond, hogy nekem ez nem tetszik egyáltalán. Ráadásul túl gyakran jönne hetente, nekem az sok mindenkiből. Egyik legkedvesebb barátnőmnél 5-6 hétre előre meg van szabva, hogy ki mikor mehet és meddig maradhat, lehet, hogy túl merev a rendszer, de számomra is ez az egészséges. Eleve anyós após jelölt sem szimpatikus semmi közös nincs nincs miről beszélgetni, jó esetben félév alatt gyűlik össze téma, és az apósjelölt nagyon szeret kölcsönkérni pénzt és utána nem adja vissza soha. Itt akarna enni főzni tévézni stb. A fiúkkal találkozhatnak minden további nélkül a saját lakásukban, nekem úgy jó, nem szólok bele, de itt nem szeretem ezt az üldögélést.

2013. ápr. 3. 10:34
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem hogy mi köze a vendégfogadásban ahhoz, hogy a saját lakásod? Kidobod őket, vagy mi?


Kérdésedre válaszolva, nálunk nincs ilyen gond mert anyósomék messze laknak tőlünk, ünnepeken találkozunk csak, ha jönnek vagy mi megyünk, 1 hónappal előre meg van beszélve. :D Apósékat nem látogatjuk, de egyszer meglátogattak minket, amikor megszületett a fiunk, de azt úgy, hogy 2 órával szólt előtte hogy akkor délután jönnének. Na annak úgy nem örültem.

2013. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem dobom ki őket, de nem közös a lakás, nem az apósjelölt vette a fiának. Ha az anyós após pénze benne lenne, akkor jogot formálhatnának arra, hogy akkor jöjjenek amikor akarnak.
2013. ápr. 3. 10:37
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem terveztek házasságot, nem is lesz az anyósod, apósod. Ha pedig nem lesz közös lakás, gondolom nem éltek együtt, tehát olyan, mintha járnátok, néha egyik itt, másik ott alszik a másiknál. Na ha így nézzük, hogy a pasim szülei, akkor csak előre megbeszélt időpontban jöjjenek, ellenben egy anyós az már más. Akkor is elvárom, hogy előre jelezzék, mikor jönnek, de ha egyszer egyszer váratlan beállít, max. jelzem, hogy épp nem alkalmas.
2013. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, nekem meg nem kéne olyan barátnő, akihez jó előre be kell jelentkeznem, ha el akarok hozzá menni, és akkor is meg lenne szabva, hogy van 1 órám, aztán akár mehetek is. De ha neked így jó, csináld így.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenkinek mások a szokásai, elképzelései. Ezért üljetek össze, mondd el, neked hogy lenne jó, ők is elmondják, aztán kitaláltok valami kompromisszumos megoldást. Már ha hajlandóak vagytok rá.

Egyébként nem is illik sehol csak úgy megjelenni, de ha szólnak előtte, akkor hozzám jöhetnek.

2013. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!