Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy beszélnétek ezt meg a...

Ti hogy beszélnétek ezt meg a szüleitekkel? (facebookos kép)

Figyelt kérdés

Feltöltött rólam pár képet apa. Körülbelül 6 évvel ezelőtti képek, borzasztóan nézek ki rajtuk. Ne úgy képzeljétek el, hogy azért nem tetszik, mert rossz a frizurám, vagy belepislogok vagy akármi, hanem TÉNYLEG nagyon csúnya voltam. Akkor voltam életemben a legkövérebb 80 kg!!!(most 60 vagyok) és hát én kiakarom törölni még az emlékezetemből is az akkori kinézetemet. Nagyon látszik képen, csúnya tokás, zsíros, pattanásos, kerek gömb fejem van, az egyik képen még a nyelvem is kilóg, valahogy úgy lett elkapva a pillanat :( Mondtam apunak, hogy vegye már le, könyörögtem, hogy küldök neki helyette másik képet, de azt mondja, hogy nem fogja letörölni, mert GYÖNYÖRŰ vagyok rajta! Nem hiszem el.... Pesze, oké, hogy egy szülőnek akárhogy is néz ki a gyereke, ő a legszebb neki, de ez engem nem vígasztal, mert nyilvános a kép! Szóval nem elég, hogy az összes ismerőse látja, az egész város, de gyakorlatilag bárki megnézheti.nagyon kivagyok akadva. :(

Be is jelölt a képeken, de töröltem rögtön, erre újra megjelölt.. Mostmár letiltottam ezt, hogy bárki is megjelölhessen képen. Írtam kommit is a képek alá, amiben szépen megkértem, hogy vegye le, mert nagyon régi és már nem így nézek ki, mivel lefogytam, letörölte amit írtam.

Mit csináljak? Nem akarok két hülye kép miatt összeveszni vele, mert ő is nagyon sértődékeny, de nekem meg úgy kell a könnyeket visszatartanom, amikor belegondolok, hogy mennyi ismerősőmhöz eljutottak a képek :(

Küldtem neki friss képeket is magamról, de nem hajlandó azokat levenni :(

Hogy győzzem meg? 20/L


2013. ápr. 10. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Csinálj neki vacsit és kérd meg közbe 4 szem közt, hogy neked ez nagyon rosszul esik és hogy te sem teszel fel róla sörhasas tévé előtt fetrengős szőrös igénytelen képet és ezt tartsa tiszteletben. Ne hisztizz közben, csak légy konkrét és úgy mondd el mindezt neki, mintha arról mesélnél a nap végén hogy mi történt veled aznap. Ha jófej, akkor megérti és leveszi. Ha ez sem segít akkor jön a hiszti a sírás és a pityergés meg a bociszemek. :) sok sikert!
2013. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
ajánld fel, hogy csináljatok közös képeket. azokat úgyis szivesen megosztja. mellesleg nagyon szerencsés vagy hogy apukád kitesz rólad képeket és dicsekedik veled.Engem az enyém ismerősnek is alig vett fel...
2013. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Kapd le alvás közben vagy a klotyón és töltsd fel, majd mondd neki, hogy nagyon cuki a képen!!!
2013. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

Anyu profilképe egy közös képünk. Belepislogtam idiótán vigyorgok, közben éppen dumálok és még kócos is vagyok rajta a szerkómról nem is beszélve. Én is rosszul leszek, akárhányszor ránézek, van ezerszer jobb közös képünk is, de igazából teszek rá. :)

Ilyen voltam, ez így sikerült, büszke vagyok rá, hogy vannak jobb képeim is. Ha ő ezt akarja profilképnek, hát magasról teszek rá hányan látnak bennem nyominger gyökeret. :D


Miért érdekel annyira, hogy látják hogy néztél ki évekkel ezelőtt? Annál büszkébb lehetsz magadra, hogy mostmár más vagy, jobban adsz magadra, lefogytál, megszépültél. Inkább el kellett volna poénkodni a kép alatt, hogy "kössz az égetést apu" és kész, nem kell ezt annyira a lelkedre venni. :) Majd egyszer megunja és leveszi, ha kérésre nem akarja.

2013. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem tudom elviselni a tudatot, hogy olyan emberek, akik csak max. kislány koromban, vagy még soha sem láttak, azt hiszik, hogy most így nézek ki. Nálam a csúnya szó nem azt jelenti, hogy kócós vagyok, hülye ruhába vagyok, vagy hülye fejet vágok. Azt még úgy elviselném. De engem azóta kicseréltek :D Aki akarja mutatok pár képet priviben.
2013. ápr. 10. 17:28
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz.
2013. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj róla egy képet amin borzalmasan néz ki, és közöld, hogy felteszed a facebookra. Amúgy nekem sem mindig az a ronda kép amit a gyerekeim annak tartanak, de már a 9 évessel is egyeztetek, hogy melyik képet tölthetem fel.
2013. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Amúgy 3-ason jót nevettem! :D Lehet, hogy az lesz, csak az a baj, hogy annak tuti veszekedés lenne a vége, mert már eddig sem engedte, hogy felrakjak róla képet! Azt mondja, hogy rá úgyse kíváncsi senki, meg hogy őt ne nézegessék :D
2013. ápr. 10. 17:36
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

És attól miért nem lehet annyit írni a kép alá, hogy "már rég nem így nézek ki..."? Miért kell ebből ekkora problémát kihozni? Apudnak mondtad szépen és könyörögtél, nem használt... veszekedni nem akarsz, akkor még is mit szeretnél?

Hidd el nekem sem álmaim képe az, amit fönt elmeséltem, arról nem is beszélve, hogy kb 6 éves kép és azóta azért formásodtam rendesen én is, na és? Az is én voltam, le kell tojni. Aki számít, az úgy is tudja, mennyit változtam azóta, aki meg nem, azt lesz*rom mit gondol. Szerintem gáz ennyit foglalkozni mások véleményével, pláne olyanokéval, akik nem is ismernek! Még is miért érdekel téged az, hogy olyan alakok, akik sosem láttak, tán nem is ismertek, mit gondolnak arról, hogy te hogy nézel ki?? Lehet megint lenullázni! :)

2013. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg csinálhatod azt is, hogy készítesz róla képet talpig mocskosan munka után, felkelés után közvetlenül, hülye ruhában, amit csak otthon vesz föl, ilyeneket. Aztán pakolászd ki, tageld be őt is rajta, hadd derüljenek a munkatársai is:D
2013. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!