Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon még belefér?

Egy pofon még belefér?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyunk a feleségemmel, mert megcsalt. Azonnel kidobtam, de ő nem hajlandó elfogadni hogy vége. Követ telefonál, zaklat a munkahelyemen, hogy neki csak egy esély kell, hogy bizonyítani szeretne, de én nem szeretném. Próbálkoztam már szép szóval, beszélgetéssel és sajnos már fenyegetéssel is, de nem segít semmi. Páran azt tanácsolták, hogy mutatkozzak más nővel előtte, de ezzel nem csak őt és magamat, hanem a harmadik felet is megaláznám, ez nem opció. Valahogy pedig ki kell ábrándítanom magamból, mert már nagyon zavar. Soha nem ütüttem meg és nincs is ínyemre, de egy nem túl nagy pofon talán működne, más ötletem. Ha nektek van, kérlek mondjátok!

Tudom, hogy egy féreg vagyok, hogy ilyen eszembe jut, én is annak érzem magam, de szörnyű helyzetben vagyok, kérem megértéseteket!


2013. ápr. 10. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Felpofoztam. Azt mondta, hogy csalódott bennem és sírva elment.
2013. ápr. 12. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!